Черешня Стаккато 1 клас - оптом
- Модель: 47383
- Наявність: немає в наявності
- Кількість в упаковці: 5
Опис Черешня Стаккато 1 клас - оптом
Черешня Стаккато – один із найпоширеніших сортів в українських садах. Нічого дивного – це дерево приносить смачні плоди, які зазвичай дозрівають на початку літа, і водночас воно досить просте у догляді. Містить масу корисних речовин: йод, залізо, пектин, вітаміни С, РР, А та групи В. Стійкість до вірусних хвороб висока. Крім того, відзначається висока морозостійкість черешні Стаккато.
Черешня Стаккато – опис та характеристики сорту
- дерево: може досягати висоти 2 м, утворюючи довгий стовбур та конічну (іноді нерівну) крону;
- розмір плодів: ягоди кулястої форми, близько 10-20 мм у діаметрі, вагою 11-12 г, глянсова шкірка темно-червоного відтінку, кісточка середнього розміру, від м'якоті легко відокремлюється;
- врожайність: у сезон висока до 40 кг із дерева;
- смак: м'якоть середня за густиною, з кисло-солодким присмаком;
- терміни дозрівання: пізній сорт, з кінця липня до середини серпня, молоді дерева вперше плодоносять через 3-5 років після посадки;
- запилювачі черешня Стаккато: самоплідний сорт;
- умови освітленості: сонячне, тепле та захищене місце;
- морозостійкість: відмінна, зона 3-4;
- хворобостійкість: слабка схильність до різних захворювань;
- тип використання: свіжими або використовувати для різних видів консервів: джеми, варення, соки та мармелади;
- лежкість: середні показники;
- транспортабельність: відмінна;
- посадка у відкритий ґрунт: весна та осінь;
- ґрунт: родючий, багатий на поживні речовини, повітряний;
- полив: помірний.
Черешня Стаккато: посадка та догляд у відкритому ґрунті
Цей сорт садять восени або навесні (до фази набухання бруньок). Температура субстрату в цей час не повинна опускатися нижче за 4 градуси за Цельсієм. Варто забезпечити родючий ґрунт, багатий на поживні речовини. Оптимальний pH – близько pH 7. Відстань між окремими рядами/деревами 6х4 м.
Коли молоді дерева підростуть, їм потрібен регулярний полив, а ґрунт навколо них слід часто прополювати та розпушувати. Молоді екземпляри вимагають високих доз азоту, до того ж часто страждають від дефіциту магнію, тому їх рекомендується обприскувати сечовиною (5-10 кг/га) і підгодовувати магнієвими добривами для черешні. Землю навколо дерев часто рихлять і прополюють. Молоді дерева обрізають навесні, дорослі – наприкінці літа, після збирання плодів, бажано у суху та безвітряну погоду.
Не знаєте, як вибрати черешню для посадки у вашому саду? Вам допоможуть менеджери інтернет-магазинів Яскрава. На сайті компанії ви можете переглянути фото ягід найпопулярніших сортів, почитати відгуки на сорт черешні Стаккато.
w.