Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Кореневища юки садової оптом

АКЦІЯ
-30%
Юкка 1 уп (1шт.) Юкка 1 уп (1шт.)
ЗНИЖКА
Код товару34414
На складі0
Кількість в упаковці: 2
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Юкка Color Guard 1 уп (1 шт.)
ЗНИЖКА
Код товару34413
На складі0
Кількість в упаковці: 2
Вибрати кількість
+ -

Садові квіти юка – зелена красуня у вашому саду.

Екзотичні рослини в Україні можуть чудово приживатися в природних умовах. Адже для цього виведені спеціальні садові сорти. Юка – яскравий приклад морозостійкого багатолітника, який успішно можна розводити у відкритому ґрунті в будь-якому регіоні. Садова юка з екзотичної рослини стала традиційною прикрасою парків і скверів, присадибних ділянок та вічнозелених алей.

Юка: опис рослини, сорти і види.

 

Юка – велике вічнозелена рослина з загостреними ланцетоподібним листям. Залежно від сорту, листя можуть досягати 50-70 см в довжину, а їх ширина становить 3-6 см. У сприятливих умовах садові юки квітнуть щорічно, випускаючи потужні квітконоси з білими, рожевими або кремовими квітами. Цвітіння юки – чудове видовище, яке вражає всіх, кому пощастить спостерігати його. Квіти юки являють собою великі дзвіночки, до 6 см в діаметрі. Поступово виростаючи, нижнє листя юки в'яне та обпадає, а навколо стовбура залишаються характерні лусочки.

Зовнішній вигляд листя і цвітіння юки відрізняється в залежності від сорту. В Україні можна купити юку:

Юка Філаментоза (нитчаста) відрізняється блакитним кольором листя, які утворюють пишну розетку. Всередині неї в сезон підносяться квітконоси (до 1,5 метрів) з великими білими або кремовими квітами-дзвіночками.

Юка Колор Гуард також відноситься до нитчастих сортів. Її листя – строкате, темно-зелене по краях і яскраво-салатне в центрі. Красу рослини доповнюють великі квітконоси з білими квітами.

Садові квіти юка – багаторічні і морозостійкі. Вони цілком можуть обходитися без укриття на зиму, але якщо спостерігаються тривалі сильні морози (нижче -20 ° C), радимо укрити рослину агроволокном. Рослина любить сонячні ділянки, і прекрасно переносить посушливі періоди завдяки потужній кореневій системі.

Саджанці юки садової купити можна тут.

 

Найпростіший спосіб виростити юку – купити саджанці (коріння), пророщеної рослини. Квіти сучасної селекції добре пристосовані для кліматичних умов України, і прекрасно почувають себе у відкритому ґрунті. Якщо є охота (бажання), юку можна вирощувати і в домашніх умовах в вазонах. Квіти юки стануть гідною прикрасою лоджії, балкона або оранжереї.

ТМ Яскрава пропонує саджанці юки (кореневища) оптом. Ми імпортуємо сучасні декоративні рослини з Голландії, і вирощуємо їх у власних розсадниках, щоб ви могли купити юку в будь-якій кількості. З нами вигідно працювати оптовикам, оскільки ми можемо запропонувати доступні ціни на рослини високого класу. Доставляємо юку для посадки по Україні: в Львів, Дніпро, Кропивницький і багато інших регіонів.

Всі посадкові матеріали ми завчасно готуємо до продажу: перевіряємо їх життєздатність і сортову приналежність, щоб ви отримували тільки якісні кореневища. Юку можна купити як зовсім молоду, так і вже пророщені квіти, які швидко приживуться на новому місці. За допомогою цих чудових екзотичних рослин ви зможете облагородити сад або алею, а також створити необхідні акценти в ландшафтному дизайні. Вічнозелені багаторічні юки вже чекають на вас у нашому каталозі!