Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Саджанці Ехінацеї оптом

АКЦІЯ
-50%
Ехінацея Double Decker
ЗНИЖКА
Код товару37292
На складі0
Кількість в упаковці: 2
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-50%
Ехінацея Harvest  Moon Ехінацея Harvest  Moon
ЗНИЖКА
100-120
Код товару19866
На складі0
Кількість в упаковці: 2
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-50%
Ехінацея Purpurea White Swan Ехінацея Purpurea White Swan
ЗНИЖКА
90-100
Код товару19867
На складі0
Кількість в упаковці: 2
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Ехінацея Green Jewel
ЗНИЖКА
Код товару37293
На складі0
Кількість в упаковці: 2
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
ХІТ
Ехінацея Magnus Ехінацея Magnus
ЗНИЖКА
100-150
Код товару32826
На складі0
Кількість в упаковці: 2
Вибрати кількість
+ -

Квіти ехінацеї – корисні та прекрасні жителі саду.

 

Навряд чи знайдеться ще одна декоративна квітка, яка так само цінна своїми корисними властивостями, як ехінацея. Це багаторічна рослина користується популярністю серед шанувальників фітотерапії, як цінна складова для багатьох лікарських препаратів. Крім цього, квітка ехінацеї – прекрасна природна прикраса клумб і квітників.

Види і сорти ехінацеї: опис, особливості.

 

Незалежно від сорту, квіти ехінацеї нагадують величезні різнокольорові ромашки. У квіткових клумбах чудово поєднуються сорти різних відтінків, які створюють неповторний барвистий феєрверк. Серед популярних видів ехінацеї багаторічної можна виділити сорти:

Кожен сорт відрізняє не тільки колір, а й форма пелюсток, а також розмір рослин. Великі розлогі кущі ехінацеї чарівно виглядають в самостійної посадці або в складі міксбордерів. Ехінацея – багаторічна рослина, і може довгі роки прекрасно рости на одному місці. Квіти невибагливі до умов зростання, і вони можуть бути сусідами з багатьма іншими рослинами на клумбі. Для розведення ехінацеї використовується насіння (сіянці) та коріння дорослих рослин. Сіянці можна висаджувати восени безпосередньо у відкритий ґрунт, і тоді на наступний рік є висока ймовірність отримати квітник з ехінацеєю. Коріннями розмножувати рослина набагато простіше, до того ж, вже в перший же сезон після посадки вона зацвіте.

Найкраще ехінацея приживається в легких родючих ґрунтах, але перед посадкою бажано обробити коріння стимуляторами росту, щоб прискорити процес. Тоді рослина добре себе почуває і рясно цвіте. Період цвітіння ехінацеї – досить тривалий: перші квіти з'являються вже в середині червня, і продовжують розпускатися до середини вересня.

Купити ехінацею саджанці (коріння) можна в інтернет магазині ТМ Яскрава.

 

Найпростіший спосіб виростити ехінацею на клумбі – купити коріння рослини, готові до посадки. Ми пропонуємо кореневища багаторічників оптом, щоб ви могли вже в цьому сезоні облагородити клумбу, створити гарний ландшафтний дизайн або урізноманітнити квіткову посадку в саду. У нашому інтернет-магазині ви можете купити будь-яку кількість ехінацеї. Ми пропонуємо вигідні оптові ціни на великі партії коренів рослин, і оперативну доставку по всій Україні.

Наші постійні покупці знаходяться в Дніпрі, Хмельницькому, Житомирі, Києві та багатьох інших великих і дрібних містах. Всі вони знають, що у ТМ Яскрава можна купити посадкові матеріали вигідно, і бути впевненим в їх якості та життєздатності. Ми ретельно відбираємо коріння ехінацеї і готуємо їх до відправки, щоб вони доїхали до своїх нових власників в цілості й схоронності.

Починайте квітковий сезон разом з нами – ТМ Яскрава подбала про кращі посадкові матеріали для вас!