Сезон Осінь 2024 - відкрито
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Кореневища діцентри оптом

Діцентра formosa Aurora Діцентра formosa Aurora
25-35
Код товару24560
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Діцентра formosa Bacchanal Діцентра formosa Bacchanal
30-40
Код товару24561
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Діцентра formosa Luxurian (контейнер) Діцентра formosa Luxurian (контейнер)
30-40
Код товару24562
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Діцентра Rose Діцентра Rose
70-80
Код товару15258
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Діцентра White Діцентра White
70-80
Код товару15259
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -

Діцентра - незвичайна квітка для клумби. 

Назва квітки «діцентра» – грецького походження, означає «дві шпаги». Побачивши одного разу цю квітку, навряд чи можна сплутати його з якимось іншим видом: витончені бруньки в формі розділеного на дві половинки серця залишаються в пам'яті назавжди. За таку незвичайну форму квіток рослина дицентра серед людей отримала назву «розбите серце». У деяких країнах квітка наділили іншими поетичними назвами: «квітка-ліра», «замки і ключі».

Завдяки ретельності селекціонерів, на сьогоднішній день відомо кілька видів діцентри:

  • ·        чудова (D. spectabilis);
  • ·        чудова (D. eximia);
  • ·        гарна (D. formosa).

Кожна квітка по-своєму прекрасна, і шанувальники квітів, дизайнери і професійні флористи можуть підібрати вид, який повністю задовольняє їх естетичні потреби. Будь-який вид сімейства Дицентра буває декількох сортів в залежності від кольору бутонів. Рожевий, білий та малиновий – найпопулярніші відтінки, якими відрізняються різні сорти діцентри.

Посадка і догляд за діцентрою.

 

Як і більшість багаторічників дицентра невибаглива і не потребує ретельного догляду. Садять рослина в ґрунт навесні або восени: в квітні або за місяць-півтора до перших заморозків (у вересні). Квітка прекрасно приживається на сонці і в півтіні. При правильному догляді дицентра здатна викидати бутони двічі за теплий період: в травні-червні і в серпні-вересні. Важливо стежити, щоб ділянка для посадки квітки не був занадто насиченим вологою, інакше може початися загнивання коренів.

Правила посадки діцентри і догляду за нею:

  • ·        схема посадки саджанців діцентри середніх і великих сортів: 40х40х40 см (глибина, ширина ямки, відстань між ямками);
  • ·        квітка погано переносить не тільки надлишок вологи в ґрунті, а й її недолік, може зів'янути;
  • ·        рослина добре переносить морози, не потребує серйозного укриття навіть в малосніжні зими (невеликого шару торфу або листя цілком достатньо);
  • ·        раз в 3-4 року необхідно розділяти коріння квітки, щоб старі не заважали розвитку молодих;
  • ·        кореневища рослини отруйні, тому займатися їх поділом обов'язково потрібно в рукавичках.

Дицентра чудово виглядає як одиночна прикраса клуби і в поєднанні з іншим сортами квітів. Цікавого декоративного ефекту можна домогтися, висаджуючи рослини поруч з альпійською гіркою.

Купити діцентру оптом для посадки пропонує ТМ Яскрава.

 

Купівля саджанців діцентри в інтернет-магазині не займе багато часу. Ми подбали про те, щоб ви могли ознайомитися з докладним описом і фотографіями кожного сорту діцентри. Купити саджанці оптом – вигідно комунальним підприємствам, ландшафтним дизайнерам і приватним особам, яких цікавить групова посадка діцентри. Поставляючи кращі сорти квітів з Голландії більше 15 років, ТМ Яскрава може забезпечити своїм покупцям будь-яку необхідну кількість здорових саджанців (опт і великий опт).

 

Ви можете отримати своє замовлення в будь-якому місті України (Києві, Полтаві, Дніпрі, Сумах та інших). Купити дицентру у ТМ Яскрава – означає отримати здорові і неушкоджені, спеціально підготовлені для транспортування і посадки саджанці!