Сезон Осінь 2024 - відкрито
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Саджанці платикодону оптом

Платикодон Albus Платикодон Albus
50-60
Код товару25689
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
Платикодон Fuji Blue
50-60
Код товару25690
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
Платикодон Fuji Pink Платикодон Fuji Pink
50-60
Код товару25691
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
Платикодон Mariesii Платикодон Mariesii
70-80
Код товару25692
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
Платикодон Shell Pink Платикодон Shell Pink
70-80
Код товару25693
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -

Платикодон багаторічний – природна чарівність квітника або клумби. 

Платикодон многолітній, або як ще називають цю рослину – ширококолокольчик, давно відомий квітникарям Європи. Декоративні форми платикодон являє собою трав'янисті рослини зі стеблами, висотою 55-60 см з вузькими яскраво-зеленими листочками подовженою овальної форми. Зустрічаються високі та низькі сорти, однак для прикраси клумб частіше вибирають саме невисокі платикодони, які прекрасно комбінуються з іншими багаторічними рослинами.

Платикодон: опис і сорту рослини.

 

Platycodon – багаторічний, тому прекрасно росте без пересадки 3-5 років на одному і тому ж місці. Однак, варто врахувати, що пагони квітки з'являються досить пізно. І про нього не можна забувати, скопуючи клумбу навесні, щоб не пошкодити сплячу рослину. Цвітіння платикодону починається в середині літа, і триває до двох місяців. У цей період на кожному стеблі з'являються самотні квіточки, або ж зібрані в волоті, що нагадують ліхтарики, як у дзвіночків. Відтінки платикодону безпосередньо залежать від сорту рослини:

  • Grandiflorus Mariesii – блакитний;
  • Grandiflorus Fuji Blue – ліловий;
  • Grandiflorus Albus – білий;
  • Grandiflorus Shell Pink – рожевий;
  • Grandiflorus Fuji Pink – пудровий, рожевий.

Перераховані сорти – представники простих платикодонів. Є також махрові види, у яких пелюстки в суцвіттях розміщені подвійним обертом. Розміри квіток можуть досягати 8 см в діаметрі. Іноді вимагають підв'язки в період цвітіння, щоб стебла не обломилися під пишним цвітом.

Дзвіночок платикодон добре запилюється, але це не грає на руку садівникам. Адже поступово кольори суцвіть перемішуються між собою, і клумба вже не має первісної декоративної картини. Щоб відтягнути цей процес – не садіть платикодон різних відтінків дуже близько один до одного. Для комфортного зростання платикодону потрібно легка, дренований ґрунт. Перед посадкою корінців варто додати в ґрунт трохи перегною.

Сходи можна спостерігати вже через місяць після посадки, а ось цвітіння платикодону – тільки на наступний сезон. Але рослині все одно потрібен догляд, щоб багаторічна квітка прижилася. Зимує рослина добре, і не боїться морозів. А ось навесні необхідно збити землю в прикореневій частині, а при необхідності поливати й удобрювати ширококолокольчик.

Купити платикодон ширококолокольчики гуртом можна тут!

 

ТМ Яскрава пропонує сучасні сорти рослин, адаптовані до умов клімату в Україні. У нас ви можете купити ширококолокольчики самих різних забарвлень для прикраси клумб і присадибних ділянок. Всі рослини проходять строгий сортовий і якісний відбір, щоб наші покупці отримували кращі життєздатні квіти. Завдяки власним розплідникам, ми можемо запропонувати будь-яку кількість рослин з доставкою в Київ, Дніпро Харків та інші міста України. А конкурентоспроможні ціни на саджанці дозволяють нашим покупцям вигідно купувати посадкові матеріали гуртом і великим гуртом. Кращі рослини за найвигіднішими цінами традиційно у ТМ Яскрава!