Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Саджанці ялини оптом

2-річний
Ялина Alberta Globe (контейнер 0.5 л) Ялина Alberta Globe (контейнер 0.5 л)
Висота саджанця: 5-10 см
Код товару52330
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
2-річний
Ялина Biesenthaler Fruhling (контейнер 0.5 л) Ялина Biesenthaler Fruhling (контейнер 0.5 л)
Висота саджанця: 5-10 см
Код товару52328
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
2-річний
Ялина Conica (контейнер 0.5 л) Ялина Conica (контейнер 0.5 л)
Код товару39065
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
НОВИНКА
Ялина Conica December (Коніка Десембер)
Код товару53400
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
2-річний
Ялина Daisy's White (контейнер 0.5 л) Ялина Daisy's White (контейнер 0.5 л)
Висота саджанця: 5-10 см
Код товару52326
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
НОВИНКА
Ялина Karel (Карел) Ялина Karel (Карел)
Код товару53418
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
2-річний
Ялина Rainbow's End (контейнер 0.5 л) Ялина Rainbow's End (контейнер 0.5 л)
Висота саджанця: 5-10 см
Код товару52329
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
2-річний
Ялина Waldbrunn (контейнер 0.5 л) Ялина Waldbrunn (контейнер 0.5 л)
Висота саджанця: 5-10 см
Код товару52327
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
2-річний
Ялина Сonica (контейнер 1 л) Ялина Сonica (контейнер 1 л)
Код товару45356
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -

Декоративна ялина — найпопулярніший хвойник для саду та клумби: саджанці в контейнері гуртом

Фото стильного ландшафтного дизайну з хвойними рослинами буквально заполонили простори мережі та тематичні групи садівників. Ялини стали справжніми фаворитами, які можуть бути родзинкою саду і справжньою вічнозеленою прикрасою.

Декоративні саджанці в контейнерах з розплідника в інтернет-магазині Яскрава — це найкращий посадковий матеріал в Україні, який радує не тільки якістю, але і прийнятною ціною. За 15 років роботи на ринку ми точно вивчили, які рослини будуть добре зростати в нашому кліматі й готові доставити їх до вашого міста буквально за пару днів.

Види ялини які використовують для дизайну прибудинкової території

Перш ніж купити саджанці ялини, важливо зрозуміти, яке дерево ви хочете бачити на ділянці. Наш розплідник пропонує найбільш популярні сорти, але у кожного є своя особливість:

 • Ялина звичайна — вічнозелена хвойна рослина, яке має понад 50 садових форм. Є середньо рослі та високорослі сорти. Окремої уваги варта і широка палітра ароматних зелених голок.
 • Колюча ялина — популярна хвойна рослина для саду, у якого вже є понад 70 сортів. Красиві високо-, середньорослі сорти дуже привабливі зовні, а їх колючки порівнюють з голками.
 • Сиза ялина — прекрасне дерево, у якого є 20 декоративних форм. Карликові, високорослі сорти закохують в себе з першого погляду. Купити саджанці хвойних оптом можна в розпліднику Яскрава, це дуже актуально, якщо ви хочете сформувати хвойний ліс на ділянці.

На сайті Яскрава ви можете купити оптом хвойні рослини, які чудово акліматизувалися до умов України і легко адаптуються на новій ділянці.

Саджанці ялини декоративної в ландшафтному дизайні

Розглядаючи фото саджанців ялини, дорослих дерев, стає зрозуміло, що дизайнери та садівники частіше вважають за краще використовувати в ландшафтному дизайні карликові та середньорослі сорти хвойників. Вони гармонійно виглядають на ділянці, з ними створюють цілі композиції, які завжди притягують до себе увагу.

Щоб хвойні рослини для саду легко доповнили загальну картину ділянки, краще вибирати ялини декількох видів і сортів. Є кілька рекомендацій по створенню стильної композиції:

 • Створюючи клумби з хвойних рослин, не робіть їх занадто строкатими. Основою мають стати два основних відтінки, інакше всі рослини загубляться на тлі один одного. Якщо ви купили 5 саджанців, оптимально, щоб вони були розділені на 3 кольори.
 • Фоном для найкрасивіших хвойників повинен стати газон, тоді нічого не буде відвертати увагу від центру композиції — ялини.
 • Посадку саджанця ялини дизайнери рекомендують проводити на західній або східній ділянці, там струнке і красиве дерево виглядає виграшніше за все.
 • Саджанець можна висадити недалеко від водойми. Доросле дерево буде красиво виглядати в оточенні плакучих листяних рослин.

Класно виглядають міксбордери з хвойників. Високоросла рослина має бути на краю композиції, а від нього все наступні слід висадити у напрямку зниження зростання. У підніжжя міксбордеру висаджуються карликові ялини.

Догляд за саджанцями ялини

У розпліднику Яскрава саджанці ялини вирощуються в контейнерах — це кращий вигляд посадкового матеріалу із закритою кореневою системою. Дуже важливо не тільки купити здорову, міцну рослину, але і правильно доглядати за ним надалі.

Посадка ялини

Купити саджанці ялини за найкращою ціною пропонує розплідник Яскрава, замовлення краще робити заздалегідь, щоб навесні отримати посилку. Оптимально час для посадки — рання весна, до того моменту, поки рослина не вступила в активну фазу росту. Якщо навесні не вийшло посадити ялину, ви можете встигнути це зробити восени, але вже тоді, коли дерево перейшло в стан спокою.

Місце, де росте ялина, не повинно бути заболочене, а й занадто сухий ґрунт може стати проблемою. Оптимально, щоб в ґрунті була достатня кількість вологи. Хвойники чудово приживаються в родючої та кислому ґрунті, а ось до важкого ґрунту вони можуть не звикнути.

При посадці саджанця ялини, його необхідно дістати з контейнера і пересадити в підготовлену ямку. Попередньо внесіть в неї 100 г комплексного мінерального добрива, обробіть кореневу систему стимулятором росту.

Якщо ви купили саджанці ялини оптом і відразу плануєте висадити велику кількість хвойників, дотримуйтесь необхідну відстань між ними. Між низькорослими деревами має бути 2-3 м, між карликовими ялинами — 0,6-1,2 м, при посадці високорослих сортів ширина відступу повинна бути не менше 6-10 м.

Хвойники класно виглядають у вигляді живоплоту, в такому випадку при посадці потрібно залишати відстань приблизно 0,4-0,6 м. Такі параметри багато в чому залежать від того, яка форма крони буде у дерева, цей момент важливо враховувати.

Полив ялини

Вирощуючи молоді саджанці ялинок, дуже важливо регулярно поливати їх в необхідній кількості. Зволоження ґрунту повинно бути поступовим, глибоким. Кореневій системі важливо вдосталь насититися вологою. Область навколо прикореневого стовбура додатково мульчуйте торфом, подрібненими шишками. Це допоможе зберегти вологу.

В період літньої спеки потрібно 2 рази на місяць поливати дерево, вносячи 15-20 л води під корінь. Якщо є періодичні опади, полив дорослого дерева проводите 3-5 разів на сезон. Щоб на хвої не накопичувався бруд, дуже корисно злегка «обмивати» її дощуванням.

Підживлення ялини

При посадці важливо внести в яму мінеральні добрива, забезпечити хороший полив молодій рослині, так вона швидше приживеться і буде активно рости. Через 2-3 роки переходьте до періодичного підживлення.

На сайті Яскрава ви можете разом з саджанцями замовити добриво для хвойних рослин. Готові склади також можна замінити самостійно приготованими. Потрібно змішати:

 • 1-2 л перегною;
 • 10 г калійної солі;
 • 25 г суперфосфату.

Підживлення хвойників проводиться навесні, після настання стійкого тепла.

Обрізка ялини

Ялина, як правило, не потребує спеціальної обрізки. Її крона формується самостійно, а вид безпосередньо залежить від різновиду дерева. Вам залишиться тільки проводити санітарну чистку, прибирати старі, хворі, деформовані гілки.

Якщо ви плануєте милуватися живоплотом, потрібно буде регулярно підстригати хвойник, формуючи бажану висоту, форму гілок. Зараз багато хто із задоволенням надають деревам зовнішній вигляд кулі або вистригають різноманітні фігури.

Зимівля

Дорослі хвойники прекрасно витримують навіть сильні морози, а ось молоді рослини потрібно вкривати ялиновим гіллям, солом'яними, очеретяними матами. Ґрунт навколо дерева слід мульчувати будь-яким доступним матеріалом. Це буде утримувати сніг, і коріння не постраждають від морозу.

По периметру дерева потрібно збирати сніг, він буде захищати хвою від морозів і живити її вологою. З приходом тепла таке укриття потрібно прибрати, надаючи дереву доступ до світла і свіжого повітря.

Чому варто купити хвойні рослини в контейнері оптом з інтернет-магазину Яскрава

Якщо ви ще не вирішили, де купити саджанці ялини в контейнері оптом, залишайтеся на сайті Яскрава. Ми пропонуємо:

 • кращий посадковий матеріал;
 • швидку доставку;
 • низькі ціни (опт);
 • гарантію якості.

Кожен саджанець перед відправкою проходить контроль якості. Доставка здійснюється зручною для вас транспортною компанією, поштою або кур'єром. Посилку ви можете отримати в: Білій Церкві, Броварах, Хмельницькому, Маріуполі та інших містах України.