Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Кореневища міскантусу оптом

Міскантус Giganteus (гігантський) Міскантус Giganteus (гігантський)
Код товару43404
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Міскантус Gracillimus
Код товару17014
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Міскантус Maleparthus
Код товару27662
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Міскантус Silberspinne
Код товару19870
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Міскантус Sirene
Код товару19871
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Міскантус Variegatus
Код товару19872
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Міскантус Zebrinus
Код товару19873
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -

Декоративний злак міскантус – модний вієрник для вашого саду.

 

Декоративні трав'янисті багаторічники стають все більш популярними в ландшафтному дизайні. Міскантус чи вієрник відноситься до злакових. І його часто застосовують для створення модних композицій: альпійських гірок, рокаріїв, садів каменів і інших. Рослина невибаглива і прекрасно поєднується з будь-якими іншими видами, як дикорослих, так і декоративних представників флори. Головна прикраса вієрника – красиве лілійне листя. Залежно від сорту воно може бути сріблясто-зеленим, смугастим, з червоним або синім відтінком. В гуртовому інтернет-магазині Яскрава ви можете купити кореневища міскантусу кращих сортів:

  • Gracillimus (Грацілімус) – зелене листя і червонувато-коричневе листя;
  • Maleparthus (Малепартус) – червоне із золотом листя і темно-бордові суцвіття;
  • Siberspinne (Сільберспайн) – яскраво-зелене листя і червоно-бронзові суцвіття, пізніше набувають сріблястий відтінок;
  • Sierene (Сирен) – яскраве зелене листя з бузковими суцвіттями;
  • Variegatus (Варіегатус) – пишний кущ зі смугастим листям;
  • Zebrinus (Зебріна) – листя зі світлими поперечними смугами.

У період цвітіння у міскантусу з'являються високі волоті-суцвіття, які надають рослині ще більш декоративний вигляд. Залежно від виду квіти можуть мати червоний, сріблястий або бузковий відтінок. Відрізняється і висота кущів. Деякі досягають 2-3 метрів у висоту та 1 м в діаметрі.

Міскантус: посадка і догляд за саджанцями.

 

Розмножують вієрник кореневищами. Якщо купити якісний посадковий матеріал, він швидко приживається і добре розростається. Вже на наступний сезон ви зможете розділити рослину на кілька нових, відокремивши кореневища. Рослина багаторічна, не потребує пересадки протягом десятиліть. А ось насінням, декоративний міскантус розмножувати не радимо. Вони не завжди зберігають властивості сорту, на відміну від саджанців.

Посадка вієрника проводиться навесні, щоб рослина встигла зміцнитися і змогла перезимувати. Якщо дорослі кущі морозостійкі, то молоді саджанці, особливо при осінній посадці, не завжди здатні пережити сильні морози. Утеплювати молодняк можна торфом або листям. Для міскантуса вибирайте добре освітлені місця, що добре прогріваються. І потурбуйтеся про вологість ґрунту. У вирощуванні вієрника є одна цікава особливість: при високій вологості ви отримаєте пишний кущ і високі суцвіття. Але і посуха не є згубною для цього злаку.

 

Міскантус не вимогливий до ґрунтів, проте не любить важкі суглинки і піски. Для максимального зростання куща радимо вносити органічні та мінеральні добрива. При посадці кореневищ міскантусу враховуйте габарити кущів, особливо при розміщенні їх в міксбордери. Якщо саджанці розмістити впритул до інших рослин – він буде більш щільним і не таким розлогим. Скористайтеся спеціальною бордюрною стрічкою, скріплюючи нею саджанці. Заглиблювати в ґрунт кореневище треба не менше, ніж на 15 см .

Кущі міскантусу, що досягають двох і більше метрів чудово виглядають в поодиноких посадках і в складі декоративних композицій з іншими рослинами, камінням і різними конструкціями. Щоб зберегти свіжий і привабливий вигляд злакової рослини, восени і навесні необхідно обрізати сухостій.

Купити кореневища міскантусу (вієрника) гуртом пропонує компанія Яскрава.

 

У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете замовити саджанці міскантусу садових сортів. Всі рослини проходять строгий сортовий і якісний відбір, і поставляються повністю готовими до посадки. Доставка посадкового матеріалу з Голландії здійснюється поштою в усі міста і регіони України: в Дніпро, Київ, Мелітополь, Чугуїв, Тростянець, Івано-Франківськ, Кременчук та багато інших. Будь-яку кількість саджанців міскантусу відправимо в посадковий сезон, для цього оформить заявку на сайті або за телефоном.