Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Саджанці деревоподібної півонії оптом

Півонія High Noon Hai Huang
Код товару44320
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
Півонія деревоподібна Feng Dan Bai Півонія деревоподібна Feng Dan Bai
до 2 м
Код товару24641
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
Півонія деревоподібна Full Chojuraku
до 2 м
Код товару24644
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
Півонія деревоподібна Full Meikouhou Півонія деревоподібна Full Meikouhou
1,5-2м
Код товару24642
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
Півонія деревоподібна Kokulryunishiki Півонія деревоподібна Kokulryunishiki
до 2 м
Код товару24645
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
Півонія деревоподібна  Yin Hong Liao Dui Півонія деревоподібна  Yin Hong Liao Dui
до 2 м
Код товару24643
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -

Деревоподібні півонії – міць та краса квітучого чагарнику.

Серед безлічі гібридних видів рослин, півонія деревоподібна займає особливе місце. В Україні ці квіти з'явилися не так давно, і все ще продовжують дивувати квітникарів-початківців своєю незвичайною формою. Радимо придивитися до деревоподібних півоній ближче, адже вони досить прості для вирощування в саду, і відрізняються високою декоративністю. деревоподібні півонії – справжня окраса алей і ландшафтного дизайну.

Півонія деревоподібна: опис, сорти, особливості вирощування.

 

Як і інші види півоній, напівчагарникові не вимагають частої пересадки. Навпаки – вони довго та успішно ростуть на одному місці, тому ретельно вибирайте, куди ви хочете посадити півонії, щоб не довелося пересаджувати дорослу рослину. Найкраще квіти почувають себе на віддалі від дерев і інших чагарників. Вибирайте безвітряні місця, де є ранкове або вечірнє сонце. Полуденна спека призводить до того, що квітки півоній швидко вигорають. Подбайте і про те, щоб ґрунт був лужний, і з хорошим дренажем. Щоб забезпечити відведення води, можна спорудити насипний горбок при посадці деревоподібних півоній.

Кущ деревоподібної півонії може досягати 1,5-2 метрів заввишки. Пагони прямостійні, блідо-коричневого кольору. Вони постійно розростаються, з роками набуваючи напівкулясту форму. На кінцях стебел з'являються великі квітки (15-20 см). Вони можуть бути простими, напівмахровими або махровими, і в залежності від сорту, півонія відрізняюється різноманітністю відтінків. Зустрічаються одноколірні і двоколірні сорти деревоподібних півоній:

деревоподібні півонії зацвітають на кілька тижнів раніше трав'янистих, і тішать яскравими фарбами та прекрасним ароматом протягом 2-3 тижнів. З кожним роком на кущі стає все більше бутонів, а квітки стають більшими і насиченими. Але і поза періодом цвітіння півонії – красиві чагарники з декоративними ажурними листками, які займають гідне місце в ландшафтному дизайні.

Півонію деревоподібну купити можна в інтернет-магазині Яскрава.

 

В Україні деревоподібні півонії вже знайшли своїх прихильних шанувальників. І якщо ви теж бажаєте прикрасити свій сад або використовувати в ландшафтному дизайні ці чудові квіти – ТМ Яскрава завжди готова прийти вам на допомогу. Ви можете купити саджанці деревоподібної півонії з доставленням в будь-який регіон України: Харків, Київ, Дніпро і багато інших міст.

 

Протягом 15 років ми імпортуємо та розмножуємо селекційні сорти рослин, щоб наші покупці мали можливість купувати кращі посадкові матеріали. Всі саджанці (кореневища) деревоподібних півоній ми ретельно відбираємо і дбайливо пакуємо, щоб ви отримали повністю готові до посадки життєздатні рослини. Великогуртовим покупцям деревоподібних півоній ми радимо робити замовлення заздалегідь, щоб ми могли підготувати до сезону посадки потрібну кількість саджанців. Півонії доставляються перевіреними поштовими та кур'єрськими службами в обумовлені терміни. Саджанці деревоподібних півоній від ТМ Яскрава – якість за доступною ціною!