Сезон продажу насіння - відкрито!
Back
Home
Cart
Call
Person

Саджанці гліцинії оптом

4 річний
Гліцинія Alba (контейнер 2 л) Гліцинія Alba (контейнер 2 л)
Код товару37919
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -
3 річний
Гліцинія Amethyst (контейнер 2 л) Гліцинія Amethyst (контейнер 2 л)
Код товару37923
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -
3 річний
Гліцинія Blue Moon (контейнер 2 л) Гліцинія Blue Moon (контейнер 2 л)
Код товару37922
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -
НОВИНКА
Гліцинія Caroline (контейнер 0.5 л) Гліцинія Caroline (контейнер 0.5 л)
Код товару52562
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
3 річний
Гліцинія Eranthema (контейнер 2 л) Гліцинія Eranthema (контейнер 2 л)
Код товару37920
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -
4 річний
Гліцинія Honbeni (контейнер 2 л) Гліцинія Honbeni (контейнер 2 л)
Код товару43879
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -
3 річний
Гліцинія Kuchi-beni (контейнер 2 л) Гліцинія Kuchi-beni (контейнер 2 л)
Код товару37921
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -
4 річний
Гліцинія Prolific (контейнер 2 л) Гліцинія Prolific (контейнер 2 л)
Висота саджанця: 55-65 см
Код товару37924
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -
4-х річний
Гліцинія Shiro-noda (контейнер 2 л) Гліцинія Shiro-noda (контейнер 2 л)
Код товару43880
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -

Гліцинія — водоспад із ніжних квітів.

Раніше ви могли лише мріяти про ліани, які квітнуть практично все літо і перетворюють садову ділянку або глуху стіну будинку в казковий куточок. Сучасні сорти гліцинії чудово почуваю себе в Україні, тому зважуйтесь на покупку саджанця прямо зараз!

Екзотичне дерево випускає нові пагони навесні, а коли гліцинія зацвітає пройти повз неможливо, настільки заворожує вид навислих суцвіть ніжного забарвлення. Людина, яка стоїть під ліаною, ніби потрапляє під водоспад із квітів.

Загальний опис декоративної гліцинії.

Гліцинія або науковою мовою Вістерія (Wisteria) — висока витка деревоподібна рослина сімейства Бобові. Поширена в Україні назва перекладається з грецької, як «солодка», а наукове ім'я дереву дав професор американського університету, який жив у XVIII столітті.

У природному середовищі гліцинії ростуть в Китаї, Японії та інших країнах з вологим субтропічним кліматом. Завдяки неперевершеному рясному цвітінню, дерева культивували в нашій країні. Також їх можна вирощувати вдома у формі бонсаю.

Загальний опис гліцинії:

  • вид — дерев'янисті листопадні ліани;
  • висота — 8-20 м;
  • діаметр стовбура — до 15 см у зрілих дерев;
  • ширина крони — 10-15 м;
  • розмір суцвіття — довжина 30-50 см, вид кисті;
  • забарвлення суцвіття — бузкове, біле, рожеве, фіолетове, зустрічаються махрові квіти;
  • листя — велике, до 40 см, зеленого забарвлення;
  • плоди — боби, довжина до 15 см.

Рід Гліцинія складається з 9 видів, у нас найбільш популярні китайські (Wisteria chinensis) рясно квітучі сорти (Wisteria floribunda), а також культури американських селекціонерів — Великокистева (Wisteria macrostachys). Завдяки новим сортам гліцинію можна сміливо висаджувати на всій території України. Особливо не боїться суворих зим сорт Blue Moon, який витримує до –37 °C. 

Посадка гліцинії (контейнер) у відкритий ґрунт і догляд.

Сучасні сорти прекрасно себе почувають в умовах України. Але щоб вістерія дарувала рясне, неймовірно красиве, цвітіння, потрібно дотримуватися певних рекомендацій щодо посадки і догляду.

Основні поради при висадці:

  • час — весна, після прогрівання землі та припинення заморозків;
  • місце — вибирається тепла сонячна ділянка, краще з південного боку будинку, цвітіння буде при літній температурі +20 °C і вище, а від прохолодних ночей вбереже, прогріта за день стіна;
  • ґрунт — краще нейтральний або слаболужний, хоча особливих вимог немає;
  • яма — розмір повинен у 2-3 рази перевищувати земляну грудку, яку дістали з контейнера, кореневу шийку не закривають землею;
  • полив — молоду рослину насичують вологою, поки коренева система ще не розвинена, потім вона сама зможе забезпечувати себе водою;
  • мульчування — проводиться відразу після посадки, коренева шийка вкривається десяти сантиметровим шаром торфу.

Вістерію потрібно відразу висаджувати на місце, де вона зможе рости завжди. Пересадку зробити можна, але вона призведе до того, що ліана буде довгий час перебувати в стані спокою, не випускаючи пагонів. Тільки після повного відновлення коренів дерево оживе і знову порадує цвітінням.

Гліцинія: умови вирощування та догляду.

Гліцинія не вимагає особливо складного догляду. Вибравши тепле місце, доведеться почекати кілька років, перш ніж з'являться розкішні суцвіття. Деревцю потрібен час для розвитку кореневої системи і пагонів. Як тільки ліана набереться сил, її цвітіння буде зачаровувати своїм багатством і тривалістю.

Удобрювати потрібно лише гліцинії, які ростуть на неродючих ґрунтах, до складу має входити калій і фосфор.

Укриття потрібне молодим деревам, у яких на стовбурах немає одеревіння. Без нього ліани можуть загинути при сильних морозах. Молоді саджанці вкривають як троянди. Тільки пагони вістерії потрібно укладати на опору з дощечок, щоб при відлигах не відбулося випрівання. Зверху укладають лутрасил або підручний матеріал у вигляді хвойного гілля, соломи та іншого. Рослина з пагонами, які розрослися, на дошки вже не вкладеш, тому для України потрібно купувати морозостійкі види. Навіть якщо постраждають пагони, нові гілки підуть від кореня.

Шляхом обрізки формують крону, стимулюють цвітіння. З її допомогою можна виростити штамбове дерево.

Як обрізати гліцинію для штамбового деревця:

  • вибирається сильний пагін, інші видаляються;
  • гілка досягає потрібної висоти;
  • пагін зрізається, щоб на його вершині сформувалася крона.

Якщо ліану планується залишити в природному стані, досить вкоротити бічні гілки, залишивши 30 см. Обрізка не лише стимулює цвітіння, але і дозволяє суцвіттям розкритися у всій красі. Надмірна обрізка може перешкодити нормальному розвитку рослини.

Гліцинія добре розмножується живцями. Досить взяти однорічний пагін, зробити на ньому косий надріз, нагнути до землі і помістити частину з надрізом у горщик з землею. Верхівка гілки має бути на свободі. Відводок вкорениться, але від'єднати його від материнської ліани можна наступної весни. Коріння буде розвиватися в горщику до висадки в ґрунт.

Гліцинія в ландшафтному дизайні.

Гліцинія — ідеальне рішення для вертикального озеленення. На ділянці ліана практично не займає місця, зате обплітає собою всю стіну або альтанку. У період цвітіння з будівлі ніби ллється водоспад ароматних квітів. Але у такого виду озеленення є свої нюанси. Перш за все, потрібна міцна опора, оскільки дерево разом з квітами і листям має велику вагу. Сама будівля повинна бути міцною, пагони не варто допускати до відкосів або водостоків, щоб вони не пошкодилися.

Ще більше потрібно подбати про опору, якщо гліцинія висаджується горизонтально. З ліан виходять казкові алеї, ніжні ширми. Висаджена біля тераси, вона вбереже не лише від цікавих очей, але і вкриє від палючого сонця.

В саду можна висадити сорти вістерії різних кольорів, в період цвітіння вони затьмарять все навколо ніжними та водночас величезними суцвіттями, елегантно спадаючі вниз. Прогулянка по саду буде наповнена приємним ароматом і масою позитивних вражень.

Майстри своєї справи створюють на основі низькорослих сортів неймовірно красиві бонсаї.

Купити саджанці гліцинії (контейнер) морозостійкої в Україні.

Гліцинія викликає величезний інтерес серед садівників і ландшафтних дизайнерів. Саме тому продажі квітучої ліани позитивно вплинуть на ваш бізнес. Важливо не просто дізнатися, де купити гліцинію, а й бути впевненим в тому, що ви отримаєте саме морозостійкі сорти. Фахівці інтернет-магазину Яскрава перевіряють саджанці (контейнер) на видову приналежність, здоровий вигляд. На сайті ви зможете оформити замовлення за низькою гуртовою ціною і розраховувати на швидке доставляння навіть в розпал сезону до відділення пошти міста України: Миколаїв, Вороновиця, Тернопіль, Кринички, Кропивницький, Веселе, Вінниця та ін.