Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Цибулини Іксіі купити оптом

АКЦІЯ
-30%
Іксія Giant 1 уп (10шт.)
ЗНИЖКА
40-50
Код товару15212
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Іксія Mabel 1 уп (10шт.)
ЗНИЖКА
40-50
Код товару15213
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
ХІТ
Іксія Mix 1 уп (10шт.)
ЗНИЖКА
40-50
Код товару15216
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Іксія Spotlight 1 уп (10шт.)
ЗНИЖКА
40-50
Код товару15214
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Іксія Venus 1 уп (10шт.)
ЗНИЖКА
40-50
Код товару15215
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Іксія Yеllow Emperor 1 уп (10шт.)
ЗНИЖКА
40-50
Код товару32080
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -

Кращі сорти Іксіі для найкрасивіших клумб.

 

Ідеальне рішення для обрамлення будь-якої клумби, квіткового декору альпійської гірки і пожвавлення міксбордеров – іксія. Не дуже висока рослина (висота квітконосів – до пів метра) тішить погляд рясним цвітінням наприкінці весни і на початку літа. Сучасні прийоми селекції дозволили вивести безліч сортів Іксіі, щоб кожен любитель квітів міг підібрати щось на свій смак.

Ви можете вибрати цибулини іксій з різним розфарбуванням пелюсток:

  • Yellow Emperor (Жовтий Імператор) – жовтий;
  • Giant (Гігант) – білий;
  • Mabel (Мейбел) – пурпурний;
  • Sportlight (Спотлайт) – яскраво-рожевий;
  • Venus (Венера) – білий з рожевим.

Висадивши цибулини Іксіі на клумбі або в міксобордері можна домогтися ритмічності флористичного візерунка або яскравих вкраплень серед менш помітних і рослих рослин. Ще один цікавий варіант декору присадибних територій за допомогою квітів Іксіі – облаштування альпійської гірки. Різні сорти квітки в поєднанні з іншими рослинами, наприклад, сукулентами, допоможуть облагородити найпростішу альпійську гірку, створену власними руками.

Опис сприятливих умов для Іксіі.

 

 

Як і більшість цибулинних рослин, іксія не потребує ретельного догляду, але вимагає дотримання декількох умов для сприятливого росту і цвітіння. Найважливіше, що потрібно знати квітникарям про цю рослину:

  • цибулини квітки висаджують у пухкий ґрунт нейтральної кислотності з торф'яними добавками;
  • бульби рослини бояться холодів, тому їх висаджують в землю не раніше настання стабільної плюсової температури на вулиці;
  • іксія – не морозостійка.

Якщо її бульби не викопати на зимівлю для переміщення в тепліші умови, рослина загине.

Цвіте Іксія, коли дуже тепло: в кінці травня або на початку червня. Пишні суцвіття рясніють оберемками дрібних яскравих квіток, що нагадують за формою зірочки. На кожному квітконосі одночасно розпускається до 20 бутонів розміром не більше 3 см. 3-4 тижні цвіте іксія, перш ніж її бутони почнуть скидати пелюстки. Свіжозрізані стебла рослини можуть простояти у воді не менше 10 днів (іноді довше).

Гуртова закупівля цибулин Іксіі.

 

 

Якщо потрібно придбати відразу багато бульб квітів для висадки на великі площі клумб і міксбордерів, варто звернути увагу на перевірених постачальників посадкових матеріалів в Україні. ТМ Яскрава давно зарекомендувала себе, як надійного продавця цибулин, насіння і саджанців. Купивши цибулини Іксіі гуртом за вигідною ціною, ви відразу розв'язувати питання з флористичним декором навколо будинку, дачі або будь-якій інший території.

Вигідні ціни дозволяють купити цибулини Іксіі гуртом будь-якому покупцеві. Крім того, комплектація Mix надає можливість купити іксію в невеликій кількості відразу декількох відтінків. Вічливе обслуговування і швидка доставка посадкових матеріалів до Харкова, Рівного, Одеси, Хмельницький (або будь-який інший місто України) – додаткові бонуси на користь покупки у ТМ Яскрава.