Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Саджанці тису оптом

2-річний
Тис David (контейнер 0.5 л) Тис David (контейнер 0.5 л)
Код товару41146
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
2-річний
Тис Hicksii (контейнер 0.5 л) Тис Hicksii (контейнер 0.5 л)
Код товару41147
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
2-річний
Тис середній Groenland (контейнер 0.5 л) Тис середній Groenland (контейнер 0.5 л)
Висота саджанця: 10-20 см
Код товару46117
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -
Тис середній Groenland (контейнер 2 л)
Код товару58284
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Тис середній Hillii (контейнер 0.5 л)
Код товару54212
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -

Тис — прикраса композиції з хвойних рослин на ділянці: якісні саджанці в контейнері

Хвойні рослини на ділянці — справжня окраса саду, що зберігає декоративність круглий рік. Серед багатьох видів окремо варто виділити тис. Вічнозелений багаторічник активно використовують в ландшафтному дизайні, створюючи просто неймовірні композиції в саду.

Розплідник від ТМ Яскрава пропонує купити саджанці хвойних оптом, в каталозі є популярні види тиса, опис особливостей сорту і рекомендації по догляду. Багаторічні гіллясті деревця та кущі привертають увагу темно-зеленою, розташованої спірально на гілках хвоєю. У процесі росту хвойник сформує пірамідальну або конічну крону. В інтернеті хвойні рослини в широкому асортименті представлені в нашому розпліднику. Яскрава відповідає за якість кожного саджанця, а наші менеджери завжди допоможуть вам з оформленням замовлення.

Кращі саджанці хвойних рослин для саду в контейнерах: види, відмінні риси

Перш ніж купити тис, уважно вивчіть популярні сорти, виберіть кращу рослину для себе. У розпліднику Яскрава представлені хвойники в контейнерах, які добре акліматизувалися до умов нашого клімату, вони швидко приживуться на новому місці та не доставлять багато клопоту.

Тис — це окрема група рослин, яка налічує 8 видів. Для вирощування в Україні ми пропонуємо найбільш популярні з них:

  • Саджанці ягідного тису. Хвойник з пишною і зеленою кроною, що досягає у висоту від 4 до 10 м, все залежить від садової форми. На гілках є плоди червоного кольору, але вони несуть виключно декоративну функцію, а їх насіння отруйні. Часто саджанці ягідного тису купують для формування зелених фігур на ділянці, для створення топіарі. Він чудово піддається обрізці, добре росте на сонці, але при цьому може бути висаджений і на затіненій ділянці. В каталозі Яскрава є колоновидний тис цієї групи, його вже давно облюбували дизайнери і садівники.
  • Середній тис. Представлений у вигляді пишного чагарнику, досягає 4-5 м у висоту. Саджанці цього виду добре переносять засуху, що актуально для багатьох регіонів. Хвойник добре стрижеться, у нього густе гілля. Більшість видів багаторічників ростуть досить повільно, люблять родючий і з гарним дренажем ґрунт.
  • Тис гострий. Високе, ажурне дерево, що досягає у висоту до 10 м. В Україні купити тис такого виду оптом можна в розпліднику Яскрава. Саджанці в контейнерах добре транспортуються, швидко адаптуються до нового місця. Вони стійкі до морозів і зберігають декоративність круглий рік, що і зробило вигляд таким популярним.

Всі саджанці тиса, представлені в каталозі, перед відправкою проходять додатковий контроль якості. При замовленні на нашому сайті ви можете бути впевнені в тому, що купуєте кращий посадковий матеріал.

Хвойні рослини та чагарники в ландшафтному дизайні

Численні фото тису показують, як легко надати рослині бажану форму. Багато в чому через це хвойник і став настільки популярним для садового і паркового вирощування.

Красива композиція з хвойних рослин може послужити живоплотом вздовж доріжки. Висаджують вічнозелене дерево або чагарник біля альпійських гірок. Саджанці тиса легко використовувати для стильного оформлення миксбордера. В цьому випадку хвойник варто висадити на другий план, він буде вигідно відтіняти квітучі рослини. Можна додати ще й пару низькорослих чагарників з листям привабливого, незвичайного забарвлення.

Ще одне місце, де тис росте просто чудово — штучна водойма або навіть водоспад. Він може бути невеликим, головне, щоб ґрунт навколо була злегка вологою. Хвойник буде вдячний за це, і потішить вас яскравою хвоєю круглий рік.

На фото ландшафтного дизайну хвойна рослина завжди виглядає виграшно. Вона стає центром будь-якої композиції, привертаючи до себе увагу. Варто пам'ятати, що така краса вельми оманлива і тис залишається отруйною вічнозеленою рослиною, яскраві плоди якої категорично заборонено їсти.

Особливості посадки тиса і подальший догляд

Купити саджанці тиса в контейнерах можна протягом всього вегетативного періоду. Хвойники з ЗКС висаджують навесні, в період з кінця серпня і до самого жовтня.

Вибір ділянки та відповідний ґрунт для тиса

Молоді хвойники найкраще висаджувати на злегка затінені, але при цьому досить освітлені ділянки. Культура може зростати на сонці, але це в підсумку зробить її не такою морозотривкою. Місце посадки повинно бути захищене від протягів, що також важливо.

Тис любить живильний, злегка вологий ґрунт, але не переносить застій вологи. Цей момент є ключовим при виборі місця посадки. Хвойникам підходить глинистий, вапняний ґрунт.

Посадка тису

Саджанці оптом від розплідника Яскрава ви отримаєте в контейнерах 0,5 л. Хвойники із закритою кореневою системою по праву вважаються кращим посадковим матеріалом і швидко адаптуються на новому місці.

Поки ви чекаєте посилку, підготуйте яму глибиною 0,6-0,8 м, додайте туди торф, пісок і дернову землю в співвідношенні 2: 2: 3. Дістаньте саджанець з контейнера, обприскати стимулятором росту, так він швидше приживеться на новому місці, буде активно розвиватися коренева система. При посадці коренева шийка повинна залишитися над землею. Після посадки рослини добре полийте її, замульчуйте ґрунт торфом, тирсою.

Полив

Купуючи саджанець дерева тиса, важливо враховувати всі особливості догляду, тоді хвойник стане справжньою окрасою ділянки. Рослина дуже любить вологу. Протягом перших 2-х років після посадки важливо регулярно її поливати, процедуру можна скасувати тільки за умови достатньої кількості опадів.

Хвоя тиса потребує періодичного очищення. 2 рази в місяць потрібно зрошувати її дощиком змиваючи весь пил.

Підживлення хвойних рослин

Вносити добриво перший раз потрібно під час посадки. У підготовлену яму потрібно внести добриво для хвойних, а в кінці сезону підгодувати культуру осінніми мінеральними міксами. Всі необхідні добрива ви можете купити разом із саджанцями в розпліднику Яскрава.

Обрізка тису

Щоб надати бажану форму кроні, її важливо регулярно обрізати. Потрібно прибирати довжину приблизно 1/3. Обрізку проводять в перші роки після посадки хвойника. Спочатку слід прибирати тільки пошкоджені гілки. Формуюча обрізка проводиться в березні-квітні.

Доросле дерево, яке росте на ділянці вже 5-7 років потрібно ретельно обрізати, вичищаючи крону від старих і сухих гілок. Процес формування крони багато в чому залежить від виду хвойника, це важливо враховувати ще під час першої обрізки.

Переваги оптової купівлі саджанців тиса в контейнерах в інтернет-магазині Яскрава

Понад 15 років ми поставляємо на ринки України кращі рослини, які адаптовані до нашого клімату і зможуть порадувати вас своєю красою. Працюючи з нами, ви отримуєте:

  • здорові, міцні саджанці в контейнерах за найкращою ціною;
  • гарантію компанії при покупці на кожну рослину;
  • доставку зручною для вас транспортною компанією, поштою або кур'єром;
  • вибір варіанта оплати.

У розпліднику Яскрава представлені кращі саджанці тису в контейнерах, які ви можете купити оптом, перебуваючи в будь-якому куточку України. Оформляйте замовлення й отримуйте посилку через пару днів в: Дніпрі, Миколаєві, Кропивницькому, Хмельницькому та інших містах.