Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Про нас

Компанія «Яскрава» була заснована в 1998 році. Після реєстрації у 2001 році ми володіємо двома торговими марками «Яскрава» і «Достаток».

На сьогодні продукція компанії представлена ​​в трьох основних групах:

  • Насіння овочів, квітів, кормових культур і газонних трав;
  • Цибулини та кореневища багаторічних декоративних культур;
  • Саджанці троянд, плодових дерев, ягідних і декоративних кущів.

 

Насіння

Найширший асортимент пакетованого насіння овочів та квітів (понад 1000 найменувань) і контроль якості (перевірка схожості, вологості та чистоти в особистій лабораторії компанії), забезпечують лідерство компанії на ринку насіння України.

Для посилення контролю за якістю посадкового матеріалу у 2009 році було створено відділ ґрунтового контролю, який відбирає сорти та гібриди максимально пристосовані для вирощування в наших кліматичних умовах і контролює сортову відповідність насіння.

Використання при вирощуванні рослин виключно органічних добрив і біопрепаратів, дозволяє оцінити стійкість різних культур до хвороб і шкідників, а також урожайність кожного сорту.

Упакування насіння проводиться на власних потужностях компанії «Яскрава» в зручні та барвисті пакети, які повністю відповідають українським та європейським стандартам і містять всю необхідну інформацію.

Цибулини та кореневища багаторічників

Важливим напрямком діяльності компанії є імпорт і вирощування цибулинних та кореневищ багаторічників з подальшим їх фасуванням на власній фасувальній лінії. Ми постійно розширюємо та оновлюємо наш асортимент співпрацюючи з передовими селекційно-насінницькими компаніями України й Європи. Представники компанії постійно стежать за новинками у квітковій індустрії, прагнучи, задовольнити будь-яке побажання покупця.

На підприємстві є спеціалізований комплекс для зберігання та фасування посадкового матеріалу, в якому цілий рік підтримуються оптимальні температурні та кліматичні умови. На всіх етапах транспортування, зберігання й упаковки строго контролюється якість цибулин, що надходять у продаж.

Саджанці декоративних та плодових рослин

Вирощування і реалізація саджанців троянд і плодових рослин є улюбленим і найперспективнішим напрямом діяльності нашого підприємства. Компанія «Яскрава» на сьогодні найбільше підприємство в Україні спеціалізується на повному циклі від вирощування до продажу саджанців троянд.

У розпліднику вирощуються понад 100 районованих сортів чайно-гібридних, плетистих (витких), ґрунтопокривних, паркових, дрібноквіткових, бордюрних і штамбових троянд. Завдяки тому, що коренева система саджанця упакована за міжнародними стандартами, вдалося значно збільшити терміни зберігання.

Щорічно розширюючи асортимент рослин власного виробництва, у 2008 році компанія відкрила нові напрямки: вирощування саджанців плодових дерев (яблуні, груші, вишні, черешні, абрикоси та ін), ягідних кущів (малина, смородина, аґрус) а також лінійку декоративних кущів.