Сезон Осінь 2024 - відкрито
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Кореневища конвалії оптом

Конвалія
20-25
Код товару22963
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -

Конвалія – ​​відмінна квітка для затінених клумб.

Конвалія – ​​декоративна трав'яниста рослина, знайома всім нам з дитинства. З настанням стійкого травневого тепла ця квітка розпускається всюди: в лісах і парках, на клумбах і в садах. Напевно, немає необхідності в довгому описі такої популярної рослини – конвалії. Маленькі білі дзвіночки на тоненьких витончених квітконосах в обрамленні широких листків виглядають дуже зворушливо, знаменують остаточний вступ теплої пори року в свої права.

Конвалії бувають не тільки білосніжні, відомі сорти з рожевим забарвленням бутонів. Європейськими селекціонерами до теперішнього часу виведено безліч видів конвалій. Найпопулярніші такі:

  • ·        травневі;
  • ·        гірські;
  • ·        Кейске.

В цілому, ці види не дуже відрізняються між собою зовні (лише розмірами бутонів та шириною листя) і цвітуть в дещо різні періоди часу. Після того, як рослина відцвітає, на місці бутонів формуються невеликі червоні неїстівні ягідки. Широкі листя квітки зеленіють до самих морозів, продовжуючи прикрашати посадку.

Короткий опис догляду за рослиною — конвалія.

 

Посадка і прийоми догляду за конвалією зводяться до простих заходів:

  • ·        вибирайте тіньові або напівтіньові ділянки для посадки, під деревами або недалеко від чагарників;
  • ·        нейтральна або слабокисла земля помірної вологості – самий підходящий варіант для конвалії;
  • ·        відповідні пори року для посадки квітки: весна і осінь;
  • ·        саджанці конвалії найкраще висаджувати на відстані не менше 10-15 см одна від одної, тому що квітка і його коріння швидко розростаються;
  • ·        для того, щоб рослини не розрослися поза відведеної для них території, можна зробити огорожу зі спеціальної пластикової бордюрної стрічки. Її вкопують у ґрунт на глибину 25-30 см;
  • ·        конвалія – ​​отруйна рослина, тому працювати з нею необхідно в рукавичках, а після роботи – важливо ретельно вимити руки.

У догляді за квіткою немає нічого складного. Посадивши одного разу цей багаторічник, можна радіти квітучому конвалії багато років поспіль.

Купити саджанці конвалії оптом пропонує ТМ Яскрава.

 

Поставивши собі за мету купити саджанці конвалій, можна піти багатьма шляхами, але найбільш простий і розумний – замовити їх у перевіреного постачальника якісних квітів. ТМ Яскрава займається продажем квітів і рослин не перше десятиліття. За ці роки співробітники компанії підібрали найбільш відповідні умови для пророщування квітів в розплідниках і визначили надійні критерії якості рослин, що надійшли покупцям.

Купити саджанці конвалії в інтернет-магазині ТМ Яскрава – означає бути впевненим у якості квітів, повній відповідності сортів замовлення і вигідних цінах. У власних розсадниках ми розмножуємо рослини, а потім відбираємо їх для зберігання між сезонами і підготовки до відправки покупцям. У нас завжди є в наявності достатня кількість саджанців конвалії для будь-якого оптового і великооптового замовлення. Посадочні матеріали доставляються в будь-яке місто України: Київ і Львів, Одесу, Рівне та інші регіони кур'єрськими службами всього за пару днів.

Замовляйте саджанці конвалії вже зараз, щоб отримати рослини в оптимальний для посадки період!