Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Цибулини Фрітіларії оптом

АКЦІЯ
-30%
Фрітіларія  Avrora 18/20 Фрітіларія  Avrora 18/20
ЗНИЖКА
Код товару20654
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Фрітіларія  Avrora 20/+ Фрітіларія  Avrora 20/+
ЗНИЖКА
Код товару31493
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Фрітіларія Lutea 18/20 Фрітіларія Lutea 18/20
ЗНИЖКА
Код товару13372
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Фрітіларія Lutea 20/22
ЗНИЖКА
Код товару54569
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
1 каперс 10 шт
АКЦІЯ
-30%
Фрітіларія Melegris mix 6+ Фрітіларія Melegris mix 6+
ЗНИЖКА
Ціна за каперс
Код товару27979
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість каперсів
+ -
АКЦІЯ
-30%
Фрітіларія Persica 18/20 Фрітіларія Persica 18/20
ЗНИЖКА
Код товару15812
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Фрітіларія  Rubra 18/20 Фрітіларія  Rubra 18/20
ЗНИЖКА
Код товару13373
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -

Квіти рябчики (фрітіларія) – імператорська прикраса саду.

Рябчик або фрітіларія – декоративні цибулинні рослини, які цвітуть у середині весни. У цей період неможливо відірвати погляд від приголомшливо красивих, строкатих і яскравих кольорів. Саме за колоритне забарвлення в період цвітіння і називають рослини рябчиками – співзвучно з назвою яскравих лісових птахів. Залежно від сорту фрітіларії можуть бути самих різних кольорів і відтінків. Відрізняється і розмір рослин, від невеликих, ледь досягають 10 см до метрових красенів.

Фрітіларія: опис, сорти, особливості агротехніки.

 

Об'єднує всі сорти фрітіларії форма квітів, що нагадує дзвоники, і їх яскраве забарвлення. У більшості видів є цятки на пелюстках, причому розташовані вони в шаховому порядку. За це і було дано рослині його латинська назва фрітіларія, співзвучна з фрітіліс – шахівниця. У природі поширені прості рябчики з однорядними квітками. Але зусиллями селекціонерів були виведені безліч сортів, серед яких можна зустріти багаторядні: двох і трьохрядні. Розділяють царські (імператорські) і трав'янисті рябчики.

Без сумніву рябчик імператорський – фаворит садівників. Він справляє враження не тільки розміром квітів, але і висотою рослини. Стебла можуть досягати 120 см, і на кожному розпускаються золотисто-помаранчеві, жовті або червоні великі суцвіття. Кожна квітка імператорського рябчика досягає 6-8 см. Їх може бути від 6 до 10, причому, в період цвітіння вони розкриваються одночасно. Цибулини імператорського рябчика (царської фрітіларія) також відрізняються великими розмірами. У деяких сортів вони можуть досягати 12 см, але як правило не перевищують 6-7 см.

Особливо популярні серед покупців інтернет-магазину Яскрава, сорти фрітіларії:

Незалежно від сорту рябчики невибагливі, стійкі до морозів. Чудово ростуть на одному місці протягом декількох років і активно розростаються. Найбільш підходящим для посадки фрітіларії вважається період з середини вересня і до перших заморозків. При посадці враховуйте, що рослина любить вологу, сонячне світло і тепло. Квітам необхідний простір, тому робіть відступи між цибулинами при посадці.

Купити цибулини рябчика (фрітіларія) в Україні оптом можна тут.

 

ТМ Яскрава – найбільший постачальник декоративних рослин. Ми самостійно імпортуємо з Голландії новітні сорти та розводимо їх в Україні. Власний розплідник дозволяє пропонувати гуртової ціни на цибулини фрітіларії в будь-яких кількостях. У нас ви можете замовити посадкові матеріали безпосередньо в сезон посадки або завчасно. Таку схему покупки цибулин ми рекомендуємо великогуртовим покупцям.

На ваше замовлення ми готуємо посадкові матеріали та зберігаємо їх безпосередньо до відправки в оптимальних умовах. Потім цибулини фрітіларій тестуються на життєздатність і ретельно упаковуються для транспортування. Доставляємо рослини по всій Україні. Ви можете купити цибулини рябчика оптом, перебуваючи в Сумах, Чернігові, Києві, Полтаві та будь-яких інших містах і населених пунктах. Створюйте королівські клумби разом з рябчиками від ТМ Яскрава!