Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Саджанці Сакури гуртом

Сакура Аманогава (Amonogawa) Сакура Аманогава (Amonogawa)
Код товару46335
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -
Сакура Канзан (Kwanzan) Сакура Канзан (Kwanzan)
Код товару46333
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -
Сакура Роял Бургунді (Royal Burgundy) Сакура Роял Бургунді (Royal Burgundy)
Код товару46336
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -

Купити гуртом саджанці сакури – ефектне цвітіння, розкіш японських садів

Саджанці сакури гуртом – вигідне рішення для підприємців роздрібного продажу, ландшафтних дизайнерів, озеленення, для власників присадибних садів. Придбання якісного професійного посадкового матеріалу, саджанців декоративних дерев ТМ Яскрава гуртом – запорука гарного збуту, довіри клієнтів, повторних покупок.

Сакура або вишня дрібнопильчаста – особлива група декоративно-квітучих дерев, вони дуже популярні. Тому купити саджанці сакури вигідно не лише для бізнесу, а й просто для приватних садів. Дрібний гурт в Яскрава – невеликий всього від 3 саджанців. Зазвичай саджанці сучасної сакури висаджують групами від 3 дерев, алеями, включають у змішані посадки з іншими декоративно-квітучими деревами та кущами.

Саджанці сакури вже у перших рік після посадки прикрасять сад ніжними квітками. Цвітіння дорослих дерев – чудове видовище. Пишні суцвіття покривають гілки від основи до кінчиків настільки густо, що іноді листя не видно. У деяких сортів молоде листя – з червонуватим відтінком і стає прекрасним фоном для чарівних махрових квіток. Крона японської дрібнопильчастої вишні в період цвітіння схожа на ніжну біло-рожеву хмару. Тому ця рослина користується такою популярністю у всьому світі. Саджанці сакури купити оптом планують багато учасників ринку, тому відповімо на основні питання про цю рослину.

 • Саджанці сучасної сакури – це умовна узагальнена група декоративно-квітучих видів із роду Prunus. Якщо ви хочете купити оптом сакуру, зверніть увагу на те, що саджанці можуть бути підписані як – вишня або черемха дрібнопильчаста, іноді в каталогах зустрічається назва – декоративна вишня японська. У самій Японії ці рослини стали культовими, навесні під час цвітіння подивитися на сакури приїжджає багато туристів. А у нас можна купити саджанці сакури дрібним оптом недорого та дивувати знайомих та сусідів розкішним цвітінням в українських садах.
 • Більшість сортів формують невеликим деревцем. Наприклад, знаменита сакура Канзан, дерево висотою до 5-7 м. Деякі сорти можуть формувати кущ – читайте описи, дивіться фото каталогу.
 • Квітки різних сортів можуть простими так густомахровими. Цвітіння у квітні-травні триває від 2-3 тижнів, у деяких сортів і більше. Аромат – ніжний, легкий, солодкий, дуже ненав'язливий. Більшість садових сортів плодів не дає або вони дрібні та гіркі, хоча безумовно їстівні. Є ранні та пізні сорти. Можна підібрати так, що сакури будуть цвісти понад місяць.
 • Багато сучасних саджанців сакури – це щеплені рослини. Для цього на особливу стійку до морозів підщепу, щеплять сортову крону. Потім у розпліднику її формують. Купити саджанці сакури гуртом у професійному розпліднику – гарантія їхньої якості та швидкого початку цвітіння.
 • Морозостійкість саджанців сакури, які ТМ Яскрава продає гуртом – абсолютна для умов України.

Саджанці сакури – найкращі сорти декоративної дрібнопильчастої вишні для гуртового продажу в Україні

До групи декоративних дерев з приголомшливим цвітінням відносять кілька різних видів. Вони відрізняються формою крони, швидкістю росту саджанців сакури, особливостями догляду. Наприклад, саджанці вишні дрібнопильчастої – ростуть швидко, формують невелике деревце до 4-5 м заввишки з характерною глянсовою корою. Суцвіття формуються по всій довжині пагона. А самі гілки теж незвичайні, напрямок їх росту – вгору під гострим кутом до стовбура, надаючи кроні характерної форми. Тому при покупці саджанців сакури гуртом, ви легко упізнаєте цей вид за типом росту гілок. Вишня ніпонська – невисокий декоративний пишний кущ. Вишня залізиста – формує красивий багатостовбурний кущ до 150 см, її цвітіння – найпишніша, а квітки наймахровіші, має безліч гібридних форм.

Сорти саджанців сакури, які доступні для покупки оптом:

 • Канзан – саджанці цього сорту багато хто вважає еталонним, він найвідоміший у світі. Гілки сильні, ростуть під гострим кутом до стовбура, вгору і швидко утворюють впізнавану лійчасту крону, яка розширюється до верху. Квітки – діаметром до 6 см, пишні, густомахрові, насичено рожеві, бутони, що не розкрилися – бордові. Гілки вкриті суцвіттями майже повністю по довжині. У кожному пучку до 5-7 махрових, як помпони квіток. Кора – гладка з незвичайним червонуватим відтінком. Зростають саджанці – швидко. Рекомендуємо купити гуртом саджанці недорого цього тривало і пишно квітучого сорту.
 • Роял Бургунді – дерево з незвичайним бордовим відтінком листя, яке є ефектним незвичайним фоном для ніжних рожевих квіток. Royal Burgundy стійкий до хвороб та шкідників. Завдяки незвичайному листю, дерево виглядає високодекоративним весь сезон.
 • Аманогава – оригінальний сорт, який росте досить великим кущем, який за бажанням можна формувати як невелике штамбове деревце. Крона – не розлога, а скоріше колоноподібна, пагони сильногіллясті і ростуть вгору. У повному кольорі дерево Amonogawa виглядає дуже декоративно, з пишною густою кроною. Ці саджанці вигідно купити оптом – для озеленення садів, посадки алей, формування мальовничих груп. Квітки махрові, зібрані у суцвіття, забарвлення – біло-рожеве.

Посадка саджанців сакури

Попри екзотичний вигляд, сакури порівняно прості у догляді. Саджанці добре розвиваються на легких садових ґрунтах, з хорошим дренажем. Слід уникати посадки на важких глинистих ґрунтах, ділянках з високими ґрунтовими водами. Не підходить для вирощування сакури і кислий ґрунт. Ідеально підійдуть ґрунти – від слабокислих до слаболужних. Вибирайте відкриті місця без сильних протягів та вітрів. Не виносить сакура і посушливих ділянок, спеки потребує поливу. Якісні добрива вносять від 3 разів за сезон. Рекомендуємо купити стимулятори коренеутворення для підготовки саджанців до посадки. Першої зими молоді саджанці можна вкрити для страховки агроволокном. Сортові дорослі сакури в Україні зимують без укриття. Для захисту від хвороб, збереження максимальної декоративності рекомендуємо застосовувати засоби захисту рослин – Syngenta, Bayer та ін.

Саджанці сакури – застосування в дизайні саду

Традиційно сакури висаджують алеями, рядами вздовж доріжок, популярна також посадка групами від 3-5 дерев. Поодинокі дерева виглядають ефектно в змішаних посадках з іншими декоративно-листяними та хвойними рослинами. Сакура добре росте за умов міського середовища.

Переваги гуртової покупки саджанців сакури декоративної від ТМ Яскрава

 • Базові низькі ціни за високої якості – завдяки прямій поставці з розплідника.
 • Надійна професійна якість – наші покупці, роздрібні магазини, компанії ландшафтного дизайну, озеленення міських територій.
 • Тільки адаптовані для України морозостійкі сорти сакури.
 • Зручна доставка дрібногуртовим та гуртовим покупцям через поштових операторів, докладніше розкажуть наші менеджери.
 • Мінімальне замовлення – від 3 саджанців.
 • Загальна сума гуртового замовлення – базова, зручна для всіх видів бізнесу. За домовленістю – можлива післяплата.

Пропонуємо купити гуртом саджанці сакури сучасних сортів – доставка по Україні: Коростень, Харків, Летичів, Хмельницький, Біла Церква, Ковель, Київ, Сокаль, Львів, Димер, Дніпро, Теребовля, Прилуки, Суми, Кагарлик, Житомир, Боярка, Запоріжжя, Макарів, Радехів, Одеса та ін.