Back
Home
Cart
Call
Person

Цибулини тігрідій купити оптом

ХІТ
Тигридія Червона
40-50
Код товару12631
На складі0
Кількість в упаковці:100
Вибрати кількість
+ -
Тигридія Біла
40-50
Код товару12632
На складі0
Кількість в упаковці:100
Вибрати кількість
+ -
Тигридія Жовта
40-50
Код товару12633
На складі0
Кількість в упаковці:100
Вибрати кількість
+ -
Тигридія Кремова
40-50
Код товару12634
На складі0
Кількість в упаковці:100
Вибрати кількість
+ -
Тигридія Рожева
40-50
Код товару12630
На складі0
Кількість в упаковці:100
Вибрати кількість
+ -

Витончені тігрідії – цибулини екзотичної південної рослини для вашої клумби.

 

Яскраві і витончені тігрідії виглядають, ніби крила екзотичних метеликів. Вони підкорюють різноманітністю відтінків великих строкатих суцвіть. Ефектні квіти тігрідії часто використовують для пожвавлення ландшафту. Рослини невибагливі і привабливі, тому з однаковим успіхом можуть цвісти в саду або на лоджії, на клумбі або у водойми. Екзотичні квіти отримали свою назву за схожість з тиграми. Придивіться до серцевини бутона – в ньому явно виражені смужки й плями, що нагадують забарвлення хижих кішок.

 

Тігрідія – ідеальна квітка для групової посадки, адже кожен бутон розпускається лише на один день. І щоб їх цвітіння радувало вас, як можна довше, потрібно висаджувати бульби тігрідія куртиною. З кожної цибулини з'являється до п'яти квітконосів, які по черзі випускають кілька бутонів яскравих кольорів. Якщо пророщувати цибулини перед посадкою по черзі – можна забезпечити місяць постійного цвітіння.

Тігрідія: опис сортів.

 

Серед популярних в Україні сортів тігрідія можна відзначити:

  • Альба;
  • Ауера;
  • Канаріенсіс;
  • Розалінд;
  • Лілацеа;
  • Спеціоза.

Білі великі квіти тигридії зі строкатою червоною серединкою відрізняє сорт Альба. Квіти розпускаються великі – до 15 см в діаметрі. Ніжні пастельні тони з яскраво червоним центром бутона – це тигридія Канаріенсіс. Її квітки трохи менше – 10-15 см. Яскраві жовті квіти тігрідії Ауера можуть досягати 15 см в діаметрі. А ось лілово-рожева тігрідія Лілацеа – найменша. Її бутони в розпуску ледь перевищують 10 см. Невеликі квіти і у сорту Розалінд – ніжно-рожеві квіти з білими вкрапленнями в центрі. Ну і яскрава Спеціоза – червоні квіти з червоно-жовтими вкрапленнями – ніби сонячні зайчики, що розігралися на клумбі.

Як виростити тігрідії в домашніх умовах: з насіння і цибулин.

 

Бувши цибулинними рослинами, тигридії можуть розмножуватися, як насінням, так і безпосередньо цибулинами. Насіння швидко сходить в ґрунтової суміші з піском і торфом. Тільки варто враховувати, що для того, щоб виростити тіргідіі з насіння, вам знадобиться понад рік. За перший сезон з насіння виростуть цибулини, і тільки наступної весни вони зможуть дати здорові сильні квітконоси.

Набагато простіше купити цибулини тігрідії, готові до посадки. Оптимальний час для висадки рослини – кінець весни, коли вже встановилася стабільна тепла погода без заморозків. Цибулини саджають в ґрунт на глибину близько 10 см, витримуючи відстань між рослинами не менше 15 см. Перед висадкою в відритий ґрунт рекомендується вигонка цибулин тігрідій в піддоні з легкою і вологою ґрунтовою сумішшю.

Цибулини тігрідія для групової посадки за гуртовими цінами

 

Купити цибулини тігрідії гуртом пропонує своїм покупцям ТМ Яскрава. Компанія є прямим імпортером посадкових матеріалів в Україні: ми завозимо нові селекційні сорти рослин з Голландії та розмножуємо їх у власному розпліднику. Більше ніж 15 років наші рослини купують приватні садівники, комунальні підприємства та фахівці з ландшафтного озеленення. І всі вони отримують вигідні ціни на цибулини тігрідії. Завдяки власному розпліднику ТМ Яскрава може запропонувати будь-яку кількість посадкових матеріалів, в тому числі і великий гурт цибулин. Відправлення здійснюється в оптимальний для посадки період перевіреними службами доставлення до Харкова, Дніпра, в Одесу та багато інших міст України. Ми контролюємо якість і сортову відповідність цибулин, щоб наші клієнти могли стати володарями чарівних квітів екзотичних тігрідій вже в цьому сезоні!