Голландська цибуля сіянка зі знижками до -40%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Насіння суміші трав для котів оптом

Суміш трав для котів 10 г
Код товару16319
На складі0
Кількість в упаковці: 10
Вибрати кількість
+ -

Суміш трав для котів: вирощування лікувальної зелені.

М’ясоїдним кішкам для повноцінного життя необхідно гризти або ковтати траву. У невеликих кількостях зелень позитивно впливає на роботу організму. Але тварини не завжди правильно її вибирають, тому давляться, ріжуть язик, чіпляють інфекції. Траву можна приносити з вулиці й обдавати окропом, але тоді тварина може від неї відмовитися і перемкнути увагу на домашні квіти. Проблема вирішується простіше — покупкою суміші насіння, яке швидко зійде, прикрасивши кімнату, і тішачи вихованця соковитою зеленню.

Трава для котів будинку: цілющі властивості.

Кішки, хоча і є одними з найдавніших домашніх тварин, але не вивчені досі. Відкритим залишається питання: чи потрібна здоровому коту трава? Гризуть її не тільки вуличні тварини, але і повністю домашні вихованці, які отримують від господарів повноцінне харчування й вітаміни.

Чим корисна свіжа трава для котів:

  • поповнюється раціон — в природі хижаки не їдять одне м’ясо, домашні вихованці також добувають корисні елементи окремо, включаючи фолієву кислоту;
  • покращує травлення — зелень багата клітковиною, яка необхідна для правильної роботи кишківника;
  • позбавляє від шерсті — кішки вилизують себе і своє потомство, тому в їх організмі накопичуються клаптики шерсті, поїдаючи траву, вони очищають свій шлунок від зайвого «сміття»;
  • гра — коти часто розважаються з травинками, б’ючи їх лапкою і покусуючи, але не ковтаючи, можливо, так вони знімають нервове роздратування.

Вихованці не завжди їдять листя трави, іноді вони лише покусують його, наповнюючи організм корисним соком. Власники тварин не раз помічали, що за допомогою зелені кішки лікують отруєння. З млявого створіння, після поїдання кількох травинок, вони часто перетворюються в колишніх живчиків. 

Які трави підходять для котів: як давати зелень.

Тварини можуть самі шукати собі зелень, але далеко не всі вихованці виходять на вулицю і не кожна трава придатна до вживання. Рослини, висаджені біля доріг або оброблені пестицидами, можуть сильно нашкодити здоров’ю кішки. На багатьох травинках знаходяться бактерії, яйця паразитів. Все це тварина з’їсть і принесе додому, що становить небезпеку не лише для неї, а й для господарів, особливо маленьких дітей.

Коти хоч і розумні тварини, але не завжди правильно вибирають собі рослини для поїдання. Часті випадки, коли домашні вихованці гризуть отруйні тропічні квіти, які стоять на підвіконнях для краси. Убезпечити кота і себе, а також заощадити на дорогому лікуванні можна, якщо виростити для нього траву в домашніх умовах.

Спостереження показали, що кішкам не має значення, яку рослинність вживати або гризти. В один день вибір падає на бур’яни, через тиждень тварина із задоволенням покусує молодий пагін пшениці, вночі може зробити вибір і знищити кімнатну квітку.

Ветеринари рекомендують, щоб зелень мала ряд характеристик:

  • м’якість;
  • відсутність колосків;
  • швидкий ріст;
  • безпека;
  • без фітонцидів;
  • з нейтральним запахом.

Колоски й гостре листя можуть поранити тварину, наявність фітонцидів і отруйних речовин спровокує отруєння. Кішки можуть не тільки обгризати зелень, а й валятися на ній, тому вона повинна швидко відновлюватися.

Окремо варто згадати валеріану, цитронеллу, котячу м’яту — ці рослини не можна висаджувати для котів, оскільки вони діють на них як наркотик, збуджуючи нервову систему. Користі від їх поїдання не буде.

Кращим варіантом вважаються злакові культури. У молодому стані вони дуже м’які, швидко ростуть, багаті корисними елементами. Їх можна висівати конвеєром і вихованець весь час буде мати доступ до соковитого листя або її можна зрізати і підсипати в миску з їжею. Підходить насіння вівса, пшениці, ячменю.

Яку траву (насіння) для котів посадити: інструкція.

Перед посадкою трави для своїх котів в домашніх умовах необхідно переконатися, що вона їм подобається. Альтернативним варіантом стане Суміш трав для котів: хоча б 1-2 рослини припадуть до душі домашнім вихованцям, а може й всі. Корисна і швидко зростаюча зелень вийде тільки з якісного насіння.

Процес вирощування нескладний:

  • готується місткість у вигляді низького квіткового горщика, спеціального судочка з сіткою;
  • землесуміш підходить будь-яка (садова, універсальна, вермикуліт та ін.);
  • насіння заливаються водою на 1-2 години для набухання;
  • в місткість поміщається частина землі, укладається насіння, засипається залишками ґрунту і рясно поливається;
  • за допомогою плівки створюється парниковий ефект і насіння проростає на 2-3 день;
  • на четвертий день плівка знімається з горщика.

Всього за тиждень можна отримати живильну зелень для вихованця, наповнену тільки корисними речовинами, без вуличного пилу, паразитів та інфекцій. Все що потрібно — поливати посіви раз на 2 дні. Добре, якщо є можливість промивати сіянцям коріння проточною водою.

Насіння можна виростити і на вологій марлі, помістивши його в пластикову місткість. Для проростання вітамінної зелені ґрунт не обов’язковий. Хоча коту зручніше буде обгризати листя зі стійкого горщика.

Зелена галявина буде обдаровувати соковитим листям 2-4 тижні, після чого її потрібно буде замінити на нову. Так у вихованця буде доступ до корисних рослин цілий рік, а ваші кімнатні квіти і нерви залишаться цілими.

Купити траву для котів в Україні.

Турбота про здоров’я вихованця іноді важливіше власного, оскільки хвора тварина не може повідомити про проблему, а пошук хорошого ветеринара займає дорогоцінний час. Серед ваших клієнтів величезна кількість власників котів і кішок. Зміцнити імунітет, нормалізувати травлення тварина може, поїдаючи чисту зелену траву. На сайті ви ознайомитеся із відгуками про суміші трави для котів, дізнаєтеся, де купити екологічно чисте насіння швидкої схожості, щоб успішно торгувати ним. В інтернет-магазині Яскрава приймуть ваше замовлення, швидко оброблять і відправлять надійним перевізником у поштове відділення міста України: Хмельницький, Тростянець, Тернопіль, Мірноград, Луцьк, Самбір, Київ, Ізюм та ін.