Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Саджанці Брусниці оптом

Брусниця Корал Брусниця Корал
Код товару46230
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
Брусниця Руно
Код товару28678
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -

Брусниця — вітамінний врожай у вашому саду.

 

Брусниця — одна з ягід, яка особливо цінуються за поживні властивості та великий вміст вітамін. У магазинах і на ринках ці плоди мають стабільний попит покупців і високо цінуються ними. За вмістом вітамінів брусниця дасть фору чорниці та журавлині. Крім вітамінів А, С і Е плоди багаті мікроелементами — калієм, магнієм, залізом, марганцем і фосфором. А ще в брусниці багато дубильних речовин, пектину та органічних кислот — яблучної, лимонної, молочної, саліцилової. У народній медицині здавна застосовують листя і насіння ягоди.

Брусниця: вітаміни, користь і особливості ягоди.

 

У брусничному листі безліч дубильних речовин, таніну і карбонових кислот. Тому листя рослини широко застосовують для відварів як протизапальний засіб, який можна без побоювання вживати вагітним жінкам і маленьким дітям.

А які смачні можна зробити з брусниці заготовки на зиму! Компоти, варення, мармелад, джем — це лише мала частина ягідних ласощів. Заморожена брусниця не втрачає своїх корисних властивостей. Тому всі, хто не хоче возитися з консервацією, можуть закласти її в морозильну камеру. Квашена капуста з брусницею, ягідний кисіль і пироги, качка, запечена в духовці — всім цим ласощам додасть благородної пікантності кисло-солодка ягода.

Як відрізнити брусницю від журавлини? Обидві ягоди — представники сімейства вересових, вічнозелені рослини з червоними плодами. Істотну різницю садівники можуть виявити в способі зростання їх кущів. Журавлина практично не росте вгору, а стелиться по землі, немов килимок. А кущ брусниці на 25-30 см здіймається над поверхнею землі. Відрізняються і смакові властивості цих ягід: журавлина кислувато-гірка, брусниця — кисло-солодка. Плоди брусниці дрібніше, більш щільні та менш соковиті, ніж у журавлини. Форма брусничних ягідок злегка плеската, а у журавлинних — правильної круглої форми. Відрізняються і листя рослин: у брусниці вони крупніші: 2-3 см в довжину, 1,5 у ширину, а у журавлини маленькі: 1-1,5 см в довжину і близько 0,5 см в ширину.

Природне місце зростання брусниці — північні ліси та болота. Тому рослина легко переносить екстремальні низькі температури до -30 °C  і кущі не потрібно накривати на зиму. Вперше культивуванням брусниці зайнялися в Російській імперії після відповідного указу імператриці Єлизавети Петрівни.

Переваги саджанців брусниці з ЗКС.

 

Вирощування домашньої брусниці тільки на перший погляд здається важкою справою. Якщо придбати її саджанці із закритою кореневою системою, можна істотно полегшити собі життя за цілою низкою причин:

  • у брусниці закрита коренева система, тому ризик травмування під час пересадки рослини у відкритий ґрунт зводиться до мінімуму;
  • субстрат вже збагачений усіма необхідними ягоді поживними речовинами. Якщо з якоїсь причини не вдасться зробити підгодівлю в період вегетації, кущі все одно забезпечать хорошим урожаєм;
  • процедура пересадки брусниці в сад до смішного проста. Викопується невелика лунка, в неї поміщається саджанець, ретельно засипається землею та утрамбовується;
  •  після покупки не обов'язково одразу ж робити пересадку. Рослина може зберігатися в прохолодному місці кілька днів і навіть тиждень, поки не буде підготовлено місце і ґрунт під посадку;
  •  саджанцю з моменту поміщення агрономами в контейнер забезпечувався комп'ютерний полив і постійне спостереження за правильністю зростання. Тому покупці отримують у своє розпорядження здорові кущі. Рослина, яка отримала максимум догляду і турботи на старті розвитку, обов'язково порадує високим врожаєм.

Посадка і вирощування брусниці з ЗКС.

 

Для отримання рясного врожаю брусниці її саджанці слід висаджувати на добре освітлених місцях. Рослина буде рости й у тіні, але якість, і кількість ягід істотно знизиться: у зріст піде переважно листя. Саджанцям не підходять місця з дуже високим або низьким заляганням ґрунтових вод: в першому випадку ґрунт необхідно буде  постійно дренувати, у другому — рясно поливати. Оптимальна глибина рівня підземної води в межах 40-60 см .

В якості ґрунту можна використовувати кислі, пухкі, добре дреновані ділянки. Торфовища і супіщаники з підстилкою з листя дозволять отримати добрий врожай. Суглинки та важкі глиняні ґрунти малопридатні для вирощування брусниці через високий вміст вологи та низької вологопроникності. Вапняні ґрунти або збагачені перегноєм не підходять для рослини. Для підкислення ділянку поливають кислою водою. Для цього в 3 л розводять 1 ч. л. лимонної або щавлевої кислоти, або 100 мл 9% оцтової або яблучної кислоти в 10 л води.

Чим більше буде торфу в землі, тим краще для рослини: плоди будуть більшими. Тому ідеальним ґрунтом для вирощування ягоди вважається суміш кислого верхового торфу з річковим піском. Торфу при цьому беруть у 2 рази більше, ніж піску. Цією сумішшю заповнюють попередньо підготовлену траншею перед посадкою кущів. Сам по собі торф, без добавок, не дуже придатний для вирощування гарного врожаю внаслідок високої щільності після насичення вологою і низької рихлості. Обрізку кущів починають проводити на 7-8 році вирощування. З цією метою кущі вкорочують ранньою весною на 30-50% висоти.

 

Інтернет-магазин Яскрава пропонує купити саджанці брусниці садової з ЗКС та в контейнерах оптом. Для всіх, хто купує гуртом, передбачені приємні знижки. Фахівці магазину перед відправкою проводять огляд кожної рослини, потім дбайливо фасують її, щоб не пошкодилася під час пересилки. Менеджери магазину обов'язково підкажуть, як доглядати за тим чи іншим саджанцем, поділяться тонкощами агротехніки. Наявність власного розплідника дозволяє контролювати якість всієї продукції, що продається. Відправка саджанців брусниці в контейнерах здійснюється поштою або за допомогою кур'єрської доставки в будь-яке місто України: Полтаву і Куп'янськ, Київ і Білу Церкву, Одесу та Кременчук.