Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Бульби Бегонії Ампельної оптом

АКЦІЯ
-50%
Бегонія Ампельна Біла
ЗНИЖКА
15-20
Код товару13469
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-50%
Бегонія Ампельна Червона
ЗНИЖКА
15-20
Код товару13460
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-50%
Бегонія Ампельна Помаранчева
ЗНИЖКА
15-20
Код товару13471
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-50%
Бегонія Ампельна Рожева
ЗНИЖКА
15-20
Код товару13470
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Бегонія Ампельна Жовта
ЗНИЖКА
15-20
Код товару13472
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
АКЦІЯ
-30%
Бегонія Ампельна Лососева
ЗНИЖКА
15-20
Код товару32077
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -

Ампельна бегонія – ефектна краса у вашому саду та будинку.

 

 Ампельні рослини шикарно виглядають в альтанках та на відкритих лоджіях. Їх звисаючи пишні пагони з насиченою окраскою листя і безліччю яскравих квіток, як нагадування про одне з чудес світу – висячі сади Семіраміди. Бегонія бульбова ампельна розміщується в підвісних кашпо або спеціальних високих стійках для домашніх квітів. Сама назва «ампельні» походить від німецького «ampel», що застосовується в описі підвісних ваз.

 

Ампельні бегонії, що розрослися – приголомшливе видовище. На численних розлогих стеблах з пишним листям поступово з'являються нові та нові яскраві квітки. Кожна в розквіті не більше 10 днів, але на зміну їй швидко виростають і розпускаються свіжі бутони.

Бегонія ампельна – райський сад у вашій альтанці.

 

Як і інші сорти бегоній, ампельні були завезені до нас з вологих тропічних і субтропічних країн. Тому, щоб виростити вдома бегонії, потрібно створити для них відповідні умови. Бегонії люблять рясний полив і тепло, в якому можуть цвісти протягом тривалого часу. Квіти бегонії ампельної можуть бути самих різних яскравих відтінків:

  • червоні;
  • помаранчеві;
  • рожеві;
  • білі.

Зустрічаються також змішані забарвлення бегоній. Цвітіння починається з середини літа, та триває до глибокої осені. У суцвіттях присутні безліч квіток різних розмірів – чоловічі та жіночі, які після запилення плодоносять. Здорові рослини бегонії цвітуть саме різностатевими квітками, а якщо на пагонах з'являються тільки жіночі квіти – це ознака того, що з рослиною щось не в порядку.

Бегонія не любить морозів, але цілком може перебувати на відкритому повітрі до перших заморозків. Взимку краще забезпечити рослині період спокою, щоб в наступному сезоні воно змогло радувати вас красою своїх квітів в повну силу.

Сучасні сорти бегоній – не вибагливі, і їх легко розводити у будинку в горщиках. Вирощувати ампельні бегонії можна з насіння або готовими бульбами. Щоб виростити вдома ці прекрасні квіти, ви можете купити бульби бегонії або насіння в нашому інтернет-магазині.

ТМ Яскрава знає найпростіший спосіб виростити з бульби бегонії в домашніх умовах.

 

Ми протягом більш ніж 15 років займаємося експортом та вирощуванням декоративних і садових рослин в Україні, та пропонуємо своїм покупцям якісні посадочні матеріали. Ми вирощуємо бегонії у власному розпліднику на півдні України, та потім розмножуємо їх бульбами для наших покупців. Нові рослини в обов'язковому порядку проходять всю необхідну підготовку і відпочивають, щоб бути повністю готовими до посадки.

Бульби бегоній і інші посадкові матеріали доставляються покупцям службами доставки в узгоджений термін. Не залежно від вашого місця розташування, ми дбайливо спакуємо та доставимо бульби бегоній в Одесу, Київ або будь-які інші міста України. Власні розплідники дозволяють нам реалізовувати будь-яку кількість бульб і пропонувати найвигідніші ціни на бегонії оптом. Переконайтеся самі, що вирощування квітів – це вигідне капіталовкладення, разом з ТМ Яскрава!