Безкоштовна доставка на насіння + Старі ціни
Back
Home
Cart
Call
Person

Засоби по догляду за рослинами оптом

Засіб для надання блиску листям ТМ Чистий Лист 300 мл
Код товару37711
На складі0
Кількість в упаковці: 2
Вибрати кількість
+ -

Професійний догляд за рослинами для домашнього використання.

Квітникарі та флористи багато часу приділяють догляду за кімнатними та садовими рослинами. Любителям квітів, новачкам тільки здається, що крім поливу і видалення зів'ялих листків більше нічого не потрібно робити. Залежно від типу рослин їх необхідно підгодовувати, обприскувати, регулярно пересаджувати в іншу місткість, замінюючи в ній живильний субстрат. Це найпримітивніші способи догляду. Більш рідкісні, але не менш важливі методи наведені нижче.

Види догляду за кімнатними рослинами:

  • обрізка;
  • стрижка;
  • прищипка;
  • пасинкування;
  • проріджування;
  • підв'язка;
  • пришпилювання;
  • обробка ретардантами.

Обрізка передбачає видалення частин рослини — коріння, суцвіть і пагонів. Використовується для стимуляції розгалуження, формування рослинності та отримання бажаного декоративного ефекту. За допомогою цього способу догляду домашнім рослинам або чагарникам в саду надають кулясту, пірамідальну або штамбові форми. Зелені насадження шляхом обрізки омолоджуються, бутонізація стає більш інтенсивною. Основні два прийоми — вкорочення і проріджування. Перший передбачає зменшення довжини ділянки рослини. Другий — повне видалення гілок, живців.

Стрижка — ще один спосіб догляду не тільки за домашніми рослинами в домашніх умовах. Найчастіше стрижці піддають килимові клумби та рабатки для збереження декоративності куртини. Процедуру виконують 2-3 рази на місяць. Використовують механічні чи електричні ножиці.

Прищипка передбачає видалення верхньої частини стебел і пагонів. Розташовані нижче бруньки при цьому прокидаються, включаються в інтенсивну вегетацію. Догляд способом прищіпки виконують після посадки рослини, у фазі розсади, щоб отримати компактні, рясно квітучі рослини. Видалення верхівок гілок виконують вручну або за допомогою ножів, секаторів.

Пасинкування означає видалення або вищипування бутонів і нових пагонів. Цей метод догляду дозволяє підсилити зростання основних стебел з бутонами. Застосовується найчастіше для штамбових культур. Пасинкування виконують акуратно вручну або ножем з секатором, щоб не пошкодити стебло.

Проріджуванням регулюють щільність розсади після висадки у відкритий ґрунт. Дражоване насіння або підрощені саджанці в контейнерах дозволяють чітко регулювати кількість і місце посадки кожної рослини. В інших випадках необхідно залишати здорові та життєздатні екземпляри, а слабкі та дрібні видаляти. Проріджування виконують після рясного поливу. Видаливши надлишкову рослинність, ґрунт також зволожують, потім розпушують і мульчують.

Підв'язка — ще один спосіб догляду за квітами після посадки. Необхідна крихким рослинам з тонкими та високими стеблами. Також часто піддають підв'язці розлогі чагарники та розрослу курчаву рослинність. В саду підв'язка захищає зелених улюбленців від поривів сильного вітру. Кімнатні квіти, наприклад, амариліси, також часто підв'язують. Зазвичай для цієї доглядової процедури вибирають кілочок трохи нижче повної висоти рослини. Квітка під час підв'язки притягують до опори несильно, щоб не пошкодити. Кріплять до кілочка за допомогою мотузки або мотузки у 2-3 місцях.

Пришпилювання застосовується для додання більшої декоративності килимовим типам рослин, а також портулаку, вербені та іншим. Завдяки цьому способу догляду рослинність стелеться й розростається суцільним красивим шаром без проміжків.

Обробка ретардантами застосовується для стримування росту пагонів через укорочення міжвузлів. Ретарданти — хімічні речовини. Спосіб ефективний для поліпшення інтенсивності забарвлення листя і потовщення квіткового стебла.

Всі ці методи догляду за рослинами, якщо їх вчасно виконувати, надовго зберігають красу і тривалість життя зелених улюбленців.

Як правильно доглядати за рослинами?

Блискуче листя завжди привертає увагу. При належному догляді декоративно-листяні квіти виглядають чудово. Особливо якщо використовувати спеціальні засоби для догляду за рослинами. Спрей Чистий лист, що надає блиск листю, користується популярністю серед квітникарів, небайдужих до зовнішнього вигляду фікусів, пальм, монстер, дифенбахій, антуріума. Листові пластини після обприскування виглядають охайно, захищені від впливу пилу і спор грибків. Використовування в складі ефірної олії відлякує комах, які можуть нашкодити квітам.

При цьому не порушується дихання рослин через листові пластини. Спрей для додання блиску також часто застосовують флористи для обробки декоративної зелені, збереження її свіжості та привабливого вигляду. Обробку верхній поверхні листя необхідно проводити 1 раз в 3 місяці. Флакон зі спреєм перед застосуванням слід струснути. Засоби по догляду за кімнатними рослинами полегшують підтримання їх в красивому і життєстійкість стані.

Як доглядати за кімнатними рослинами взимку?

Перед зимівлею рослини припиняють підгодовувати, скорочують полив, обробляють від грибкових захворювань і поміщають в прохолодне приміщення якомога далі від опалювальних приладів.

Догляд та вирощування рослин в промислових масштабах — ціла наука. Крім знань про правильну посадку, догляд і підживлення, необхідно враховувати безпеку сусідства зелених насаджень і регулярно відстежувати агротехнічні новинки. Тільки крокуючи в ногу з часом можна випередити конкурентів і стати кращим на флористичному ринку.

В інтернет-магазині Яскрава багато уваги приділяють підживленню, стимуляторам зросту і засобам для догляду за рослинами. Наявність власного розсадника дозволяє випробувати всю пропоновану продукцію на декоративних і плодових культурах. І пропонувати покупцям тільки якісну продукцію. Купити догляд за рослинами ТМ Чистий лист оптом за привабливою ціною легко. Для цього необхідно зробити замовлення в онлайн-магазині та підтвердити його менеджеру телефоном. Протягом 2-3 днів все замовлення з наявності доставлять в повному обсязі. Відправлення здійснюється поштою і кур'єрською доставкою в будь-яке місто України: Полтаву і Канів, Дніпро і Білгород-Дністровський, Черкаси та Люботин