Добрива ТМ Чистий лист оптом
Добрива для ґрунту та рослин — якісні препарати за доступною ціною.
Добрива Чистий лист — недорогий і перевірений спосіб поліпшити швидкість росту та якість декоративних і плодових рослин. Пройшли часи, коли якісні добрива були дефіцитом. Зараз важливо зорієнтуватися в розмаїтті поживної підгодівлі, щоб вибрати достойний варіант за прийнятною ціною.
Серед асортименту добрив ТМ Чистий лист можна підібрати кристалічні, рідкі, мінеральні добрива та добрива в стіках, листову підгодівлю для декоративних і садово-овочевих рослин:
- помідорів і перцю;
- винограду і баштанних культур;
- полуниці та суниці;
- огірків і кабачків;
- цибулі, часнику і пряних трав;
- капусти та розсади;
- пальм і кактусів;
- петуній і пеларгоній;
- орхідей і троянд;
- квітучих, кучерявих і декоративно-листяних квітів;
- газонів, рокаріїв і клумб;
- коренеплодів і плодово-ягідних кущів;
- хвойних і цибулинних;
- кімнатних рослин.
Для правильного росту і плодоношення деяких плодово-ягідних кущів і декоративних рослин, наприклад, журавлини, брусниці, монстер, камелій, азалій, гортензій необхідно підтримувати кислу реакцію, ґрунту на рівні нижче pH 4-5,5. Для цих цілей також є добриво Чистий лист — Чарівна суміш для кислого ґрунту.
Класифікація добрив.
Добрива для квітів та садово-городніх культур поділяють на класи:
- азотні;
- рідкі;
- мікродобрива;
- органічні;
- добрива-гумати;
- ауксини;
- калійні;
- фосфорні.
Азотні добрива, ще їх називають азотовмісні — сприяють швидкому зростанню садово-овочевих культур. Це один з різновидів мінеральних добрив, поряд з фосфорними та калійними. Завдяки азоту забарвлення листя рослин набуває насичений темно-зелений відтінок, а листя виростає великим і розлогим. Про нестачу азоту рослини сигналізують блідо-зеленим забарвленням листя: в них синтезується мало хлорофілу. Врожайність плодових культур знижується, а в насінні падає вміст білка.
Рідкі добрива постійно застосовують для підгодівлі фруктових дерев і ягідних кущів зі старту бутонізації до дозрівання врожаю. Позакореневе підживлення рідкою поживною сумішшю вважається найефективнішим. Перевага рідких добрив над кристалічними полягає у швидкості надходження поживних речовин до кореневища рослин.
Мікродобрива — спеціально підібрані комплекси та окремі мікроелементи, які перетворили в легку для засвоєння рослинністю форму. Хімічні мікрочастинки присутні та в макродобривах, але погано транспортуються до коріння рослин. Комплексні добрива з мікроелементів, до складу яких входять метали, сульфати й кислоти, дозволяють уникнути їх передозування в ґрунті.
Органічний тип добрив — найдавніший на Землі й найбільш безпечний в плані ризику передозування. Речовини, що містяться в "органіці" швидко змінюють на краще фізичний і хімічний склад ґрунту, сприяють активному розмноженню в ньому корисних мікроорганізмів. Торф, компост і гній — прості й доступні варіанти природних добрив для ґрунту.
Добрива-гумати — суміш з солей гумінових кислот, солей фульвокислот і мікроелементів. Агротехніки класифікують даний тип поживних сумішей як гормоноподібні речовини. Вперше гумінові кислоти були виявлені в гумусі. Сприятливий вплив добрив-гуматів на рослинність підтверджено дослідженнями й видно неозброєним оком.
Ауксини є фітогормонами. Часто їх використовують на невеликих посівних площах, де немає можливості постійно займатися рекультивацією ґрунту. Правильне використання цього типу добрив знижує витрати на агрохімічну продукцію, забезпечує стабільну врожайність на ділянці, підвищує стійкість рослинності до захворювань, шкідників і несприятливих умов. Внесення добрив-ауксинів допомагає також запобігти накопиченню в усіх частинах їстівних рослин шкідливих для людського організму речовин.
Добрива з калієм — серед найважливіших для правильного росту рослин. Потреба в калії садово-городніх культур висока. Достатнє постачання ґрунту хорошим добривом з високим вмістом калію покращує окислювальні процеси в клітинах рослин, прискорює фотосинтез, підвищує адаптаційні можливості зелених насаджень до мінусових температур і покращує опір захворюванням. Про нестачу калію в ґрунті саджанці можуть сигналізувати бурою плямистістю, раннім і швидким пожовтінням листя або відмиранням її країв, витончення стебла, уповільненням бутонізації.
Фосфорні добрива постачають рослинам енергію, впливають на обмінні процеси. Фосфор — найважливіший елемент в ланцюжках ДНК і РНК рослинності. Надлишок його неможливий. Рослини засвоюють лише необхідну кількість цього хімічного елемента. Про дефіцит фосфору зелені насадження сигналізують забарвленням листя в багряний відтінок і зміною її форми, передчасним обпаданням. Також може зменшитися висота рослини при збільшенні його кущистості. Коріння розвиваються слабо, стебла рослини можуть випадати з ґрунту.
Крім перерахованих вище класів бувають ще стимулятори та регулятори росту. Такі речовини також представлені на сторінках каталогу Яскрава.
Правильне застосування добрив для саду.
Щоб урожай або пишне цвітіння рослин приносили задоволення, необхідно розібратися, які добрива варто вносити 1 раз при посадці, а які — протягом усього вегетаційного періоду. При використанні фітогормонів і гормоноподібних речовин важливо дотримуватися правильного дозування та не перевищувати рекомендовані виробником кількості. Восени зазвичай вносять мінеральні добрива: азотні, калійні й фосфорні.
В інтернет-магазині Яскрава можна купити добрива ТМ Чистий лист оптом. Оперативну доставку організують в будь-яке місто України: Одесу і Кам'янець-Подільський, Київ і Мукачево, Івано-Франківськ та Миргород або інший залежно від побажання покупця.