Насіння томатів на вагу
Томат ваговий — насіння для теплиць і відкритого ґрунту в каталозі інтернет-магазину купити гуртом.
Соковиті та м'ясисті, жовті й червоні, круглобокі й овальні — різноманітність томатів лише підтверджує популярність сонцелюбного овоча. Свіжі плоди розлітаються навесні та влітку, а в осінньо-зимовий період актуальні консервовані помідори та готові соуси. Важливо встигнути купити насіння помідорів оптом, щоб виростити сортові томати на наявній ділянці для подальшої реалізації овочів або виробництва готової продукції.
Види й кращі сорти томатів для теплиць і відкритого ґрунту.
Томати або помідори (Solanum lycopersicum) відносять до сімейства Пасльонові, культура любить тепло і сонце, дозріває в Україні розсадним способом або в теплицях. У рослин розвинене коріння, стебла прямі або полягаючі висотою 30-200 см. Листя розсічене, а квітки зібрані в невеликі кисті. Плоди з біологічної точки зору є ягодами з насінням всередині соковитої м'якоті. Забарвлення, форма і смак залежить від сорту.
В каталозі насіння помідор великою популярністю користуються традиційні та екзотичні види:
- томат рожевий популярний за ніжну м'якоть і солодкуватий смак;
- червоний хороший в салатах, консервації, дає багато соку;
- жовтий виділяється цукристістю і фруктовими нотками;
- чорний підкорює смаком і екзотичним видом;
- зелений привертає увагу і відмінно транспортується.
Селекціонерами виведені сорти з плодами округлої та овальної форми, популярні витягнуті овочі з гострим кінчиком. Попри, величезну різноманітність, у нас заведено об'єднувати помідори в 3 великі групи: ранні, середньостиглі, пізні. Від цього залежить спосіб вирощування і час збору врожаю.
Посадка томатів (насіння) для відкритого ґрунту.
В Україні томати дозрівають тільки розсадним способом вирощування. Паростки пересаджують в ґрунт через 45-65 днів після посіву. Насіння рекомендується попередньо підготувати, щоб сходи з'явилися швидше і відрізнялися міцним здоров'ям.
Як підготувати насіння томатів:
- прогріти 2 доби при +30 °C;
- прогріти 3 доби при +50 °C;
- знезаразити в марганцівці;
- промити чистою водою;
- замочити на 2 години в стимуляторі зростання.
Ґрунт в місткість засипають універсальний знезаражений, підійдуть і торф'яні стаканчики, які позбавлять від пікіровки. Поглиблюють матеріал на 3 мм, прикривають прозорою плівкою і містять в теплі (+25 °C).
Паростків чекають тиждень, укриття прибирають і забезпечують розсіяне світло й температуру в межах +10 °C вночі та +15 °C вдень. Тижневим сходам температуру підвищують на 4-10 градусів.
Зволожувати ґрунт починають з появою першого листочка. Процедуру проводять щотижня, використовуючи дрібнодисперсний розпилювач. З формуванням п'яти листочків полив проводять кожні 3-4 дні. Паростки важливо висвітлювати до 16 годин на добу. Якщо такої можливості немає, можна підгодувати розсаду калієм.
Аграрії не завжди проводять пікіровку, вважаючи за краще додати землі в місткості з підрослими рослинами. Підготовку до висадки на грядки починають за 2 тижні, поступово збільшуючи термін перебування томатів на свіжому повітрі. Можна водночас удобрювати мінеральним складом.
Секрети вирощування помідор насінням в домашніх умовах.
На сонячну і безвітряну ділянку рослини висаджують з травня-червня, під час встановлення стабільно теплої погоди. На стеблі до цього часу вже сформується 7-8 листочків, з'явиться квіткова кисть. Добре щоб в землі було багато мінералів і перегною.
Лунки розміщують так, щоб на квадратному метрі розташовувалося 3-10 кущів (кількість залежить від сорту). Високорослим видам одразу встановлюють кілочок для підв'язки.
Томати обдарують рясним врожаєм, якщо дотримуватися простих правил догляду:
- рихлити та підгортати ґрунт;
- поливати крапельним методом у вечірні години;
- мульчувати торфом або сухою травою;
- підгодовувати органікою і мінеральним добривом.
Томати реагують на брак світла, вологи або певних компонентів в землі, змінюючи свій зовнішній вигляд. Спостерігаючи за рослинами завжди можна вчасно помітити пожовтіння листя та інші симптоми, щоб виправити ситуацію.
Чому вигідно купити та висадити насіння низькорослих помідорів для теплиць.
Томати — очікуваний овоч, який хочуть бачити на своєму столі цілий рік. Ранньою весною отримати його у свіжому вигляді можна тільки шляхом вирощування в теплицях. Використовують сорти для закритого ґрунту ранніх строків дозрівання. Розсаду вирощують звичним способом, проводять пересадку і пасинкування. Низькорослим сортам опора не потрібна, а високі рослини поетапно підв'язують (під 1 лист, під другу кисть і т.п.). Селекціонерами виведені самозапильні види, досить злегка струсіть кожен кущ і полити його водою з розпилювача.
У теплицях важливо стежити за вологістю. У перші 2 тижні після пересадки розсаду не поливають. Надалі контролюють її, регулярно провітрюють приміщення. Урожай буде рясніше, якщо провести 3-4 підгодівлі.
Помідори можна зривати стиглими й одразу відправляти на реалізацію. Якщо знімати їх з куща трохи раніше, то за тиждень плоди дозріють. У такому вигляді їх краще транспортувати. Ранні сорти обдаровують швидким урожаєм, а пізні привертають тим, що збір проводиться до осені, поки нічна температура тримається вище +8 °C. У прохолодному і сухому приміщенні овочі з щільною неушкодженою шкіркою пролежать до грудня.
Купити насіння томатів (помідор) в Україні вигідно на вагу в інтернет-магазині Яскрава.
Насіння помідорів зберігає схожість до 6 років. Ознайомтеся з каталогом томатів, відгуками та врожайністю представлених сортів — переконайтеся в правильності рішення й оформляйте заявку, не залишаючи дому чи офісу.
Чому вигідно у нас:
- насіння тестується в лабораторних умовах;
- матеріалу вистачить на величезні площі;
- оплата при отриманні;
- великий вибір сортів.
Купити насіння томатів в т.ч.голландської селекції в інтернет-магазині Яскрава гуртом в Україні, за приємною ціною. Доставка в будь-який куточок країни, включаючи міста: Запоріжжя, Луцьк, Хмельницький, Павлоград, Суми, Київ, Маріуполь, Полтава та ін.