Насіння шпинату на вагу
Шпинат ваговий: посів у відкритий ґрунт і на підвіконні — купити насіння на вагу
Шпинат відмінно підходить для вирощування на продаж, він добре росте на грядках і випускає не менш пишні листові розетки в тепличних умовах. Славиться шпинат великим вмістом вітамінів і мінералів. Смак у зелені нейтральний, тому поєднується з м'ясом, овочами, підходить для поживних коктейлів. Листочки ніжні при цьому хрусткі, їх вживають свіжими або термічно обробленими. Для успішного вирощування досить запастися насінням городнього виду і створити оптимальні умови.
Види та властивості шпинату: фото сортів та відгуки про насіння.
Шпинат (Spinacia) відносять до овочевих культур — це трав'янистий однорічник сімейства Амарантові. Висотою листова розетка 25-50 см, а форма пластини залежить від різновиду шпинату: трикутнико-списоподібна, довгасто-яйцевидна. Корінь короткий, влітку утворюється стебло висотою 20-30 см. На ньому формується суцвіття із зеленими квітками. Яке насіння у шпинату? Має кулясту форму з безліччю горбків. Схожість воно зберігає 4-5 років.
За відгуками фахівців, нові сорти виділяються ніжним смаком. Готовими до вживання вважаються молоді листочки, які видають хрускіт при стисненні та добре жуються.
Популярність культури у швидкому розвитку, сумісністю з більшістю харчових продуктів, наявністю корисних компонентів. Цінителі здорового харчування люблять подрібнювати зелень з молочними продуктами, кришити в салати. Заморожений овоч додають в супи, тушкують, запікають. Це низькокалорійний продукт (на 100 г до 23 ккал) з великим вмістом калію і білка. З листя Spinacia отримують фолієву кислоту — важливий елемент для жіночого здоров'я.
Шпинат рекомендований вагітним жінкам, діабетикам, людям із зайвою вагою і тим, хто страждає недокрів'ям. Великий вміст клітковини позитивно впливає на травлення. Ранньою весною зелень служить відмінним джерелом вітамін.
Як виростити шпинат насінням: посів рослини у відкритий ґрунт.
Коли садять шпинат в ґрунт? Най ранній час — кінець квітня. Зрізати урожай можна буде через п'ять тижнів, а постійно листя буде з'являтися, якщо висівати культуру кожні 2 тижні. Посадка шпинату в серпні здійснюється, якщо використовувати насіння пізніх сортів, врожай дозріє за 6 тижнів. Іноді висівають культуру і в жовтні, щоб отримати трохи листя перед морозами, а основний урожай зібрати ранньою весною. Підходить і розсадний спосіб, коли насіння поглиблюють в ємності навесні (березень-квітень), а переміщують на грядки до травня.
Насіння захищене від зовнішніх факторів твердою оболонкою, тому рекомендується готувати його до посадки. Його на 48 годин заливають водою, яку міняють через 8 годин. Набряклий матеріал знезаражують і підсушують.
Ділянку вибирають з хорошим освітленням, а ґрунт підходить слабокислої реакції, дренований. Готують борозенки на відстані 20-30 см, поглиблюють насіння до 2 см. Краще відразу розкладати їх з дистанцією 5-8 см, або потім буде потрібне проріджування. Листові розетки повинні лише злегка торкатися.
Листя буде густим і соковитим, якщо захищати його від палючого сонця. Для цього аграрії споруджують конструкцію з дуг, щоб в разі поворотних заморозків або надлишку світла вкривати посадку спеціальною сіткою. Особливу увагу слід приділяти поливу. У жарку пору потрібно зволожувати ділянку тричі на тиждень. Якщо немає системи дощування, то можна використовувати лійку з насадкою, витрачаючи на квадратний метр повне відро води. Після вбирання вологи, землю рихлять, прибирають бур'ян і квіткові стріли, якщо такі з’являються.
Шпинат з насіння в теплиці та на підвіконні: правила догляду.
Цілорічно шпинат вирощують в закритому ґрунті: вдома чи в теплицях. У літньо-весняний період досить стандартного догляду, а в осінньо-зимові дні потрібно досвічування по 2-3 години після заходу сонця. При мінімальних зусиллях кущики добре розростаються, урожай можна знімати кілька разів, після чого рослина випускає квіткову стрілу.
Для масштабного вирощування готують ящики висотою 15 см, на дно укладають 3 см дренажу, потім субстрат. Поглиблюють на 1 см і для якнайшвидшого прокльовування накривають плівкою. Добрими ємностями служать дволітрові горщики. Частина аграріїв вирощує в стаканчиках розсаду, потім переміщує її в лотки з водою, тоді листова розетка виходить чистою.
Основні рекомендації по догляду:
- сіянці розвиваються при +15-18 °C;
- поливають регулярно, не допускаючи пересихання ґрунту;
- обприскують щодня (зрання або ввечері);
- підгодівлі рекомендовані тільки в бідну землю.
Створення оптимальних умов дозволить зрізати урожай до двох місяців. При вирощуванні у воді кущики просто висмикують і відправляють на реалізацію. Якщо розетка розвивається повільно, варто додати азотовмісний склад. На грядки після шпинату добре висаджувати моркву, редиску або буряк — це дозволить землі зберігати родючість.
Чому вигідно купити насіння шпинату оптом в Україні для вирощування корисної зелені.
Шпинат з'явився на слуху з моменту популяризації правильного харчування. Сьогодні корисна зелень популярна, активно продається в супермаркетах, а ось вирощується городниками рідко. З якісним насінням від інтернет-магазину Яскрава ви зможете висаджувати під реалізацію Spinacia круглий рік.
Замовивши у нас, ви отримаєте:
- 100% схожість;
- оптові знижки;
- можливість вибору способу оплати;
- один сорт в зручній упаковці;
- швидку доставку.
Компанія Яскрава співпрацює з перевіреними європейськими виробниками, має власні розплідники та в лабораторних умовах перевіряє якість матеріалу для посадки. На сайті ви зможете підібрати насіння і супутні товари в зручний для вас час, вказавши в заявці кращий спосіб оплати й отримання. Замовлення прибуде в зазначений термін на пошту України, включаючи міста: Суми, Волинь, Київ, Дрогобич, Вінниця, Хмельницький, Ужгород та інші.