Насіння огірків на вагу купити оптом
Огірочки з грядки — посадка і догляд: купити найкраще насіння для теплиці та відкритого грунту
Огірок — вологолюбна і теплолюбна культура, яка з успіхом вирощується в умовах короткого світлового дня. Огірки невибагливі, проте люблять «поїсти», тобто вимогливі до родючості землі. Тому земля для огірків має бути пухкою, живильною та обеззараженою від хвороб. Добре, якщо до них на ділянці росла капуста, горох, салат, томати та картопля.
Добрива для огірків краще вносити ще з осені. Досвідчені городники радять вирощувати культуру на гребенях висотою 25-27 см. Така «подушка» з органіки утеплює коріння і збагачує його поживними речовинами. Якщо дуже постаратися, то так можна виростити максимальний урожай огірків — до 30-40 кг з 1 кв.м. Однак важливо також підібрати професійний матеріал, наприклад, купити насіння огірків у виробника, в інтернет-магазині Яскрава.
Характеристика огірків: опис і догляд
Огірок — рослина з шорстким повзучим стеблом до 2 метрів, яка належати до сімейства Гарбузових. Має серцеподібне листя до 5-10 см в діаметрі. Плоди огірка — зеленці, зеленого кольору, з пухирцями або гладкою шкіркою, довжиною від 5 см до 50-70 см, масою від 20 г до 300 г. Коренева система йде на 6-20 см углиб землі. А ще культура може чіплятися за опору за допомогою вусиків. Ця особливість дозволяє вирощувати огірки на шпалері у теплиці або на дачній ділянці. Даний метод дає підвищені врожаї (до 45 кг з 1 м. кв) за рахунок більшого освітлення зав'язей сонцем.
Бувають і кущові сорти (як правило, ранньостиглі), які не утворюють довгих батогів, тому не вимагають постійного контролю за їх ростом. Огірки дозрівають вже через 20-30 днів, їх кущі досягають максимум 50 см у діаметрі.
Вирощування огірків має свої нюанси залежно від типу запилення, термінів дозрівання та інших важливих параметрів. Давайте разом з'ясуємо, яке насіння огірків краще підходить для оптових закупівель або для отримання свіжої продукції круглий рік.
Опис сортів огірків
Щоб вибрати відповідний для Ваших цілей сорт, слід звернути увагу на типологію огірків.
За здатністю до запилення їх поділяють на:
- партенокарпічні (не вимагають участі комах, рекомендуються для вирощування в теплиці й районах, де мало бджіл);
- бджолозапильні (запилюються тільки за допомогою комах, для відкритого ґрунту, універсальні за типом застосування);
- самозапилювальні (на відміну від партенокарпических типів, дають насіння).
За тривалістю вегетаційного періоду:
- ранні сорти (30-40 днів) плодоносять короткий період, не дуже стійкі до хвороб.
- середні сорти (збирають через 40-60 днів після посіву, мають батоги середньої величини, до 1-1,3 метра)
- пізні дають урожай через 70-90 днів після посадки, зеленці збирають аж до заморозків, вони добре зберігаються).
За місцем вирощування:
- сорти для відкритого ґрунту (більш врожайні та стійкі до перепадів температури);
- парникові (тепличні) сорти (не підходять для грядки, оскільки занадто «ніжні» для вулиці. Деякі сорти огірків можна вирощувати навіть на підвіконні або балконі.
По призначенню:
- салатні (відрізняються гладкою шкіркою, іноді мають білі шипи, довжина від 10 до 30 см);
- засолювальні (довжина зеленців не перевищує 10-13 см, мають чорні шипи, тонку шкірку, яка добре вбирає розсіл, але вони мають погану лежкість);
- універсальні (для вживання у свіжому вигляді, підходять ці огірки та для консервації на зиму).
За розміром:
- корнішони (зеленці до 5-8 см, використовують для консервації);
- пікулі (по суті, зав'язі плодів, від 3 до 4-5 см, для маринадів);
- звичайні.
За врожайністю:
- середньо врожайні;
- високоврожайні (за відгуками, найчастіше це гібриди огірків f1, оскільки в середньому отримують близько 14 кг з 1 м. кв).
Посадковий матеріал поділяють по типу селекції:
- гібриди (з поміткою f1) — результат схрещування двох рослин з метою отримання найкращих якостей від «батьків». F-1 більш врожайні, стійкі до шкідників і хвороб, довго не жовтіють і ін. Насіння не дають.
- сортове насіння — універсальні за призначенням. Сортність не означає, що вони гірше, ніж гібриди, зате дають відмінний посадковий матеріал.
Отже, з сортами розібралися. А тепер нумо розберімось, як правильно посадити огірки? Чи є загальна агротехніка для цього сортового різноманіття? Всі вони потребують підгодівлі, поливів, мульчування, систематичного збору врожаю. Подробиці нижче.
Агротехніка вирощування огірків.
Перед посадкою бажано знезаразити насіння огірків (це не стосується професійного посадкового матеріалу від ТМ Яскрава). Можна замочити їх на пару діб у вологій марлі до набрякання при температурі від +22 градусів, а потім помістити в холодильник на 48 годин для стратифікації. Цікаво, що найкраще насіння для врожаю 3-4-літне.
Посів насіння огірків на розсаду проводиться в пластикові, торф'яні стаканчики до 10 см заввишки або торфоперегнійні таблетки 41-44 см у діаметрі. В останньому випадку можна уникнути пікіровки. Можете приготувати ґрунт самостійно, змішавши 2 частини перегною, 2 частини торфу, 1 частину тирси, можна додати 2 ст.л. деревної золи та 1,5 ст.л. нітрофоски (з розрахунку на 10 літрів землесуміші). Глибина посіву — 0,5-1 см, стаканчики накривають плівкою і забезпечують тепло. З появою 2 листочків вносять нітроамофоску (1 ч. л. на 1 літр води), перед висадкою поливають розчином комплексних мінеральних добрив. Посадка огірків на грядку проводиться через 3-4 тижні після посіву, за схемою 50 на 100 см, на сонячному місці.
Коли садити насіння огірків на городі?
Насіння огірків у відкритий ґрунт в Україні сіють із кінця квітня-початку травня, на глибину до 4-5 см, а в теплиці — з початку квітня, використовуючи як розсадний, так і безрозсадний методи. Роблять лунки до 10 см глибиною, поміщають в них по 2-4 насінини. З появою 5-6 листа прищипують, щоб стимулювати зростання бічних пагонів.
У теплицю огірки сіють на глибину до 1,5 см, забезпечують тепло в межах + 20-28 градусів. Полив огіркам потрібен під корінь (1 раз в 5-7 днів, виливають від 3 до 6 літрів води на м²), після нього проводять розпушування і підгортання.
Чим підгодувати огірки?
Важливий момент: потрібно вносити рідкі добрива тільки під корінь, уникаючи періодів різкого похолодання. Для максимального врожаю знадобиться від 6 до 8 підгодівель:
Перша проводиться розчином коров'яку, з появою квіток;
Друга і наступні — через 14 днів після попередньої (мінеральні добрива).
Переваги покупки насіння від ТМ Яскрава
Ми пропонуємо Вашій увазі кращі сорти партенокарпічних і бджолозапильних огірків, які перевірені на схожість і сортову приналежність у лабораторних умовах.
Купуючи насіння огірків за оптовою ціною у виробника, Ви можете формувати комфортну ціну для покупців і розширити асортимент.
Доставка по всій території України за 1-3 дні: Луцьк, Курахове, Дніпро, Маріуполь, Київ та ін.