Плодові кущі в горщиках оптом
Саджанці плодових кущів в контейнері — врожай саду та запорука здоров'я сім'ї.
Саджанці плодових кущів в контейнері — популярний спосіб швидко перетворити не засаджену ділянку у квітучий і плодоносний оазис. Рослини в горщиках вирощені до стану, коли їм не загрожують хвороби та холод. Потужні, життєздатні кущі швидко приживаються на ділянці та вже через пару років приносять перший урожай. Для порівняння, звичайний дрібний саджанець з відкритою кореневою системою довго хворіє після висадки у відкритий грунт, плодоношення починається в кращому випадку через кілька років після вкорінення.
Саджанці плодових кущів: особливості вирощування.
Ідея пророщувати кущі в горщиках з'явилася ще у мореплавців з європейських країн-завойовників. Тоді придумали поміщати заморські рослини в горщики з місцевою землею, щоб вони допливли в європейські порти неушкодженими. Зараз селекціонери використовують цю ж методику, доповнивши її сучасними агротехнічними досягненнями: комп'ютерним поливом, контролем кислотності грунту та підживленням саджанців усіма необхідними для правильного розвитку і високого плодоношення поживними речовинами. Ягідні чагарники, отримали максимум поживних речовин і ретельний догляд з моменту посадки до проростання в повноцінний саджанець, приносять стабільно високий урожай.
На сторінках каталогу представлені такі різновиди плодових саджанців у контейнері:
Ягоди всіх цих чагарників — джерело вітамінів, мікроелементів, фруктових кислот і дубильних речовин. З давніх часів їх застосовують не тільки для приготування варення, компотів, киселів і морсів. Рослини володіють вираженими цілющим ефектом. З їх допомогою лікували та лікують запальні захворювання, порушення роботи органів зору і травної системи, авітаміноз, хронічну втому і ряд інших відхилень у стані здоров'я.
Вартість харчових продуктів, особливо фруктів і ягід, з кожним роком зростає. Тому посадка кущів у власному саду або на ділянці для забезпечення сім'ї корисними та поживними ласощами набуває все більшої популярності серед фермерів і садівників.
Вирощування ягідних кущів з контейнерів — завдання, посильне навіть починаючому любителю ягід. Складний для рослин період у розвитку пройдено в розплідниках плодових рослин під постійним контролем професіоналів.
Переваги плодових кущів у контейнерах при посадці.
На відміну від саджанців ягідних кущів з відкритою кореневою системою, рослини з закритим кореневищем володіють важливими достоїнствами:
- їх не потрібно відразу ж переміщати у відкритий грунт. Коренева система знаходиться в поживному субстраті, тому рослину можна висаджувати навіть через кілька тижнів після покупки, якщо помістити в прохолодне місце;
- посадку ягідних кущів можна здійснювати в будь-який сезон, крім зими, коли температура навколишнього середовища досягає плюсової позначки термометра;
- пересаджування саджанців з контейнера — малотравматична процедура. Кореневища захищені субстратом. Переміщення в нове середовище з контейнера рослини легко переносять;
- не потрібно довго чекати перший урожай. Навіть у перший рік після покупки чагарників у горщиках можна збирати перший урожай;
- такі рослини менше схильні характерним захворювань і впливу шкідників.
Посадка та підживлення плодових кущів.
Коли висаджувати саджанці плодових кущів? Зазвичай плодові чагарники з відкритою кореневою системою висаджують восени або навесні. Ягідні кущі з закритими корінням можна садити з кінця квітня до кінця жовтня або початку листопада, якщо осінь тепла. Для більшості ягідних саджанців оптимально підходять ґрунти з кислою реакцією ґрунту зі значенням pH близько 4-4,5. Для перевірки кислотності землі є тест-індикатори, спеціальні прилади або хімічні лабораторії, що виконують аналізи ґрунтів.Якщо рівень кислотності грунту не відповідає потрібному, можна використовувати торф, мульчування за допомогою соснових гілок і голок, перегною, а також виконувати полив грунту розчинами оцтової або лимонної кислоти. Для закислення грунту також добре підходить суміш азотовмісних, калійних і фосфорних добрив. Після їх внесення грунт добре перекопують на глибину до 50 см. Важливо не перестаратися з закисленням грунту, щоб рослини не пошкодив хлороз. Про недостатнє закислення грунту ягідні чагарники можуть сигналізувати почервонінням листя влітку.
Головні шкідники та хвороби плодових чагарників - фітофторозна гниль, нематоди, антракоз, пурпурна і септорізона плямистість, борошниста роса, суничний квіткоїд. Для запобігання і боротьби з усіма цими захворюваннями, і шкідниками на агротехнічному ринку передбачені препарати, що дозволяють їх успішно подолати.
Обробка плодових чагарників інсектицидами, мідьвмісткими препаратами та пестицидами, зі строгим дотриманням зазначеного виробником дозуванням, виконується відразу ж після виявлення перших ознак пошкодження рослини. Кущі з контейнера менше схильні до захворюваності. Важливо також правильно вибирати місце для посадки кущів: якомога далі від заражених ягідних кущів або дерев, якщо такі є на ділянці. Бажано підтримувати дренуючі властивості ґрунту на оптимальному, для кожного виду рослин, рівні.
Оптовий продаж саджанців плодових кущів з професійного розплідника.
Поставивши собі за питанням "Де купити хороші саджанці плодових чагарників оптом в Україні?", Варто звернути увагу на перевіреного постачальника — інтернет-магазин Яскрава. Фахівці фірми допоможуть підібрати оптимальний сорт рослин, нададуть всю інформацію про догляд за ними.
Всі вирощені у власних розсадниках ягідні чагарники, відповідають високим сортовим характеристикам. Про це свідчать не тільки сертифікати на всю продукцію, а й позитивні відгуки задоволених покупців, які постійно замовляють саджанці, насіння та іншої посадковий матеріал. Оптове замовлення оперативно доставляють поштою і кур'єрами в будь-які населені пункти України: Дніпро і Ніжин, Полтаву і Чоп, Харків і Бєлгород-Дністровський або інший.