Безкоштовна доставка на насіння + Старі ціни
Back
Home
Cart
Call
Person

Саджанці пієріса оптом

3-річний
Пієріс Японський White Cascade (контейнер 1.5 л) Пієріс Японський White Cascade (контейнер 1.5 л)
Код товару37891
На складі0
Кількість в упаковці: 3
Вибрати кількість
+ -

Пієріс — вічнозелена витонченість з раннім цвітінням.

 

Листя, які заворожують своїм строкатим забарвленням і суцвіттям у вигляді кистей з густо засіяними дзвіночками — це все в одному компактному вічнозеленому пієрісі. Поглянувши на нього, ви не зможете відвести погляд. Купити, а головне доглядати за ним вам буде нескладно — вирішуйте прямо зараз!

Переваги квітки:

  • неймовірно красиве дозрівання пагонів, які в міру дорослішання змінюють забарвлення від червоного до зеленого;
  • рослина зимує не тільки з гарним листям, а й витонченими бутонами;
  • суцвіття з'являються дуже рано — в березні-травні та вирізняються багатоквітковістю;
  • підтримувати кущ в гарному вигляді дуже просто.

Декоративний пієріс можна вирощувати в саду, а низькорослі сорти прекрасно ростуть і в домашніх умовах.\

Опис видів пієріса.

Назва Pieris походить від області, де за легендою жили давньогрецькі музи. Покровительки мистецтва і науки жили в Пієрії, а своє натхнення черпали з Пієрського джерела. Певно, рослина увібрала в себе частину дивовижної вологи, отримавши неймовірну, майже божественну, чарівність.

Пієріс — вічнозелений кущ, дерево або ліана сімейства Вересові. Рослина об’єднується у 7 видів і безліч сортів. Більшість з них відносяться до повільно зростаючих видів. Росте в Америці, Азії та інших регіонах.

Характеристика пієріса:

  • висота — 50-600 см, але частіше 100-300 см;
  • листочки — загострені, шкірясті, довжиною 2-10 см, шириною 1.0-3.5 см (молоде листя зазвичай червоного, рожевого, білого забарвлення);
  • бутони — формуються в кінці осені, зимуючи на рослині;
  • квітки — нагадують дзвіночки конвалій, довжиною 5-15 мм, зібрані у кисті розміром 5-12 см (окрас білий, рідше рожевий або червоний);
  • плід — коробочка розміром 5-6 см з безліччю дрібного насіння.

Pieris неймовірний кущ завдяки своїм молодим листочкам, які зібрані в пучки на верхів’ях пагонів, червоного або майже білого кольору. На тлі зрілого зеленого листя вони здаються справжніми квітами. Суцвіття рослин і зовсім вражають уяву, оскільки ніжні дзвіночки обсипають собою гілочки в буквальному сенсі. Кущ рясніє різними кольорами.

Посадка саджанців (контейнер) пієріса японського.

Пієріс — унікальні рослини, які здатні рости переважно у кислому ґрунті. Саме це потрібно враховувати під час посадки, також рекомендується застосування для підкислення спеціальних засобів.

Інші умови посадки:

  • освітлення — сонячне світло важливе, щоб листя не втрачало своє строкате забарвлення, краще вибрати ділянку з після полуденним сонцем;
  • місце — важливо захистити кущ від холодного вітру, повітря може мати підвищену вологість;
  • ґрунт — крім кислої реакції в 3.5-4.5 рН, земля повинна відрізнятися хорошою проникністю: можна змішати річковий пісок (1 частина), кислий торф (2 частини), додати тирсу або голки хвої, підживити мінеральним компонентом;
  • яма — глибина до 20 см для важкого ґрунту і ширина до 100 см, для легкої землі глибину можна збільшити до 40 см, а ширину зменшити до 70 см;
  • мульчування — обов'язкова умова, оскільки розпушування для рослини неприпустимо через поверхневі корені, підійде пісок або будь-який органічний матеріал.

Перед посадкою в яму Pieris потрібно замочити у воді, можна разом з контейнером. Зволожену грудку землі з кореневою системою розташовують в центрі ями, засипають земельною сумішшю. Кореневу шийку допускається присипати на 1 см і можна зробити перший полив.

Пієріс: догляд та морозостійкість.

Полив не менш важливий для пієріса, як і післяобіднє сонце. Молодому кущу необхідно 3 л, а дорослому близько відра води. Полив можна проводити через 2 дні. Краще використовувати дощову воду, трохи підкисливши її оцтом або сірчаною кислотою. На 10 л води необхідно до 4 г оцту або 1 мл сірки.

Вічнозелений кущ добре переносить морози. Японський пієріс вирізняється підвищеною морозостійкістю до –30 °C, хоча частіше для інших сортів, не більше –20 °C. Гарному строкатому кущу краще створити невеличке укриття. Коренева система відмінно переживе зиму під гіллям ялинки, а кроні досить повітряпроникного матеріалу, натягнутого на каркас. Наприкінці зими можна обрізати зайві пагони, а для рясного цвітіння на наступний рік, варто видалити відцвілі кисті, звільнивши місце для майбутніх бутонів.

Якщо рослина невелика, чудовим рішенням для зимівлі стане пересадження в контейнер. Температура в приміщенні має бути близько +10 °С, підійде веранда або лоджія. Навесні її можна буде повернути в сад.

Pieris добре переносить пересадку, головне для нього — кислий ґрунт. За бажанням його можна розмножити одним із 4 способів: насінням, висадженим навесні під скло, відводками, живцями і кореневими нащадками.

Вирощування пієрісу в саду.

Чарівність пієрісу в тому, що він добре поєднується з багатьма культурами. Відмінними сусідами стануть азалії, гортензії, верес. Добре виглядає строкатий кущ в одиничній посадці. Він підходить для прикрашання клумб і бордюрів, оформлення садів і альпійських гірок. Pieris частий мешканець оранжерей.

У деяких садівників низькорослі рослини пієріс асоціюються з кімнатними рослинами, хоча їм притаманне зростання у відкритому ґрунті. Якщо посадити кущ у горщик, його слід трохи частіше поливати і підгодовувати. Раз на 2-3 роки збільшувати обсяг горщика. За це він буде радувати пишним листям протягом всього року, а на початку весни обдаровувати чудовим цвітінням.

Купити пієріс в Україні.

Своїм екзотичним виглядом пієріс заворожує з першого погляду. Строкатий кущ приверне увагу до вашого магазину, збільшивши число потенційних покупців. Ви можете переконатися в чарівності пієріса японського, переглянувши фото в інтернет-магазині Яскрава. Для гуртових покупців працює система знижок і приємних цін, тому оформивши замовлення саджанців (контейнер) на сайті, ви лише виграєте. Доставлення здійснюється в максимально короткий термін навіть в розпал сезону до міста України: Житомир, Мирноград, Чернігів, Вознесенськ, Дніпро, Ужгород, Мукачево та інші.