Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Коріандр ваговий насіння купити оптом

-10% від 10 кг
НОВИНКА
Коріандр ваговий (насіння) 1кг
Код товару42436
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -

Коріандр ваговий: переваги вирощування в Україні на зелень, насіння і мікрогрін

Вирощування кінзи набирає популярність у фермерстві України. Зелень використовується у свіжому і сушеному вигляді, а насіння відоме своїми пряними властивостями. Коріандр і кінза одне і теж, а найбільш затребувані на європейському та азійському ринках насіння в якості ефірномасляничної сировини. Основною перевагою зелені коріандру є підбадьорливий запах.

Вигоди при вирощуванні кінзи:

  • можливість виходу на європейський ринок;
  • затребуваність в супермаркетах і ресторанах;
  • засів будь-яких масштабів;
  • виробництво мікрозелені;
  • простота посіву та догляду.

Культура холодостійка і добре переносить посуху. Урожайність насіння в середньому 1.2-2.0 тони з гектара. Іноземні компанії самостійно закуповують сировину в Україні, беручи на себе питання транспортування. Для отримання великого прибутку важливо виростити насіння високої якості. Зробити це нескладно — купуйте посівний матеріал з розплідника і дотримуйтеся агротехніки, щоб до кінця сезону отримати відмінний прибуток навіть в посушливому регіоні.

Опис кінзи: чи довго сходить насіння коріандру, кращі сорти.

Коріандр — це однорічна рослина, трава відома більше як кінза і рідше коляндра і кішнец. В Україні вирощується з XIX століття. Особливо цінується в східній кухні, тому закуповується у великій кількості азіатськими і африканськими компаніями.

Короткий опис рослини кінза:

  • корінь веретеноподібний;
  • висота стебла 40-80 см;
  • листя на довгих черешках;
  • форма листа широколопата, тричіроздільна, розсічена;
  • забарвлення соковите, зелене, смак солодко-пряний;
  • цвітіння в червні-липні;
  • дрібні білі квіти приваблюють бджіл;
  • запилюється перехресно;
  • плід — двонасінина з двома півплідками;
  • ефірне масло добувають з півплодиків.

Схожість насіння коріандру настає при +4-6 °C, але дружніми сходи будуть при +10 °C і вище. Під час нетривалих заморозків рослини не загинуть, витримують до -10 °C. За сезон в Україні рослина встигає дати сходи, випустити листову розетку, стебло з суцвіттями парасольками, заквітнути та сформувати насіння. Період вегетації 80-120 днів. Зелень збирають через 40-45 днів.

Як виростити кінзу (коріандр) з насінин: посадка насінням на зелень і прянощі

Для хорошого врожаю важливо особливу увагу приділити складу ґрунту. Він повинен бути багатий гумусом і поживними речовинами. Реакція кислотності нейтральна. Ідеально підходить чорнозем, а ось в глинистій і піщаній землі врожайність буде меншою. Місце підходить світле, можна з невеликою тінню. Культура споживає з ґрунту багато азоту, фосфору і калію. Наповнити поживними елементами землю потрібно до посіву. Посадити насіння коріандру можна вже у квітні-травні, щоб зібрати зелень якомога раніше. Висівати можна весь сезон, хоча спекотні дні не сприяють наростанню зелені.

Як садити кінзу коріандр насінням:

  1. ґрунт розпушують;
  2. насіння поглиблюють на 1-1.5 см;
  3. норма засіву — 2 г (250-300 насіння) на метр квадратний;
  4. сходи чекають 7-10 днів;
  5. проріджують в кілька етапів;
  6. культура вимагає розпушування, поливів.

Коріандр на підвіконні з насіння — одна з нових ідей для бізнесу. Насіння в будь-який час року висівають на вату, килимок з льону або інший субстрат. Його постійно зволожують і забезпечують світлом. Через 5-10 днів паростки готові до зрізки. У холодильнику їх можна зберігати до п'яти днів. Мікрогрін кінзи повні комплексом вітамін і мікро/макроелементів, знижують болі при гастриті, покращують апетит та й просто красиво виглядають на тарілці. Мікрозелень коріандру — сучасний тренд, затребуваний у кухарів і домогосподарок, його можна їсти з насінням.

Культурі на зелень потрібно проріджування до 7-10 см, на зерно залишають проміжки у 20 см. «Зайву» зелень реалізують у свіжому вигляді або переробляють (заморожують, сушать). Можливе вирощування розсадним методом, тоді насіння поглиблюють в індивідуальні стаканчики, сходи прищипують, гартують і висаджують в ґрунт.

Переваги та користь вирощування зеленої кінзи (коріандр) з насіння дома та на городі у відкритому ґрунті

Білосніжні поля коріандру — чудове видовище з приємним ароматом і великою кількістю бджіл. Квітки — відмінні медоноси.

Важливо визначитися, що вирощувати: зелень або зерно. Для формування великого врожаю насіння листя допускається зрізати в незначній кількості. Ароматну зелень частіше називають кінзою. Використовують в салатах, додають до м'яса і риби. Ресторани східної кухні завжди готові закуповувати зелень, оскільки цінується вона в стравах тільки у свіжому вигляді. Перевага вирощування зелені в урожаї, який можна збирати до трьох-п'яти разів. Листову розетку зрізають при висоті 20 см. Усім відома суміш Хмелі-сунелі не мислима без зелені кінзи.

Зерно багате ефірним оліями, які цінуються закордонними компаніями. Вони мають лікувальні властивості, застосовуються в медицині (знижує спазми і стрес), косметології (омолоджує шкіру), кулінарії (солодкий, квітково-лавандовий смак). Механічний збір спрощує процес, а перевезення не вимагає особливих умов.

Де вигідно купити насіння коріандру оптом від виробника для посіву кінзи — кращі ціни зі швидкими термінами сходів насіння в інтернет-магазині Яскрава.

Схожість насіння зберігається до трьох років тому важливо запастися свіжим посівним матеріалом. Вагове насіння — вигідне придбання за ціною і якістю. Ви отримуєте один сорт з відмінною знижкою і можете бути впевнені в дружних сходах і багатому врожаї. Насіння від інтернет-магазину Яскрава підходить для вирощування ароматної зелені, популярного зерна і трендового мікрогріну.

Яскрава — це сайт зі зручним функціоналом, ввічливі та досвідчені співробітники, власні розплідники, склади з оптимальними умовами для зберігання, лабораторії для перевірки якості. На українському ринку ми працюємо понад 20 років, пропонуємо післяплату і доставку в будь-яке поштове відділення містами: Полтава, Вінниця, Херсон, Бердянськ, Київ, Хмельницький, Вознесенськ, Миколаїв, Запоріжжя, Кривий Ріг, Кропивницький та ін.