Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Квасоля вагова насіння купити оптом

-10% від 10 кг
Квасоля Блаухільде вагова (насіння) 1 кг
Код товару36858
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
-10% від 25 кг
Квасоля Борлотто вагова (насіння) 1 кг Квасоля Борлотто вагова (насіння) 1 кг
Код товару34664
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -
-10% від 25 кг
Квасоля Червона Шапочка вагова (насіння) 1 кг Квасоля Червона Шапочка вагова (насіння) 1 кг
Код товару36853
На складі0
Кількість в упаковці: 2
Вибрати кількість
+ -
-10% від 25 кг
Квасоля кущова Файний Ясь вагова (насіння) 1 кг Квасоля кущова Файний Ясь вагова (насіння) 1 кг
Код товару36851
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
-10% від 25 кг
Квасоля Ластівка вагова (насіння) 1 кг Квасоля Ластівка вагова (насіння) 1 кг
Код товару36854
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
-10% від 25 кг
Квасоля Перепілочка вагова (насіння) 1 кг Квасоля Перепілочка вагова (насіння) 1 кг
Код товару32506
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
НОВИНКА
Квасоля Рубінова зірка вагова (насіння) 1 кг
Код товару39364
На складі0
Кількість в упаковці: 5
Вибрати кількість
+ -
НОВИНКА
Квасоля Рябушка вагова (насіння) 1 кг
Код товару49287
На складі0
Кількість в упаковці: 1
Вибрати кількість
+ -

Насіння квасолі на вагу: кращі сорти та умови успішного вирощування.

Квасоля — це чудо-овоч, який зберігає популярність в кулінарії багато століть поспіль. Залежно від сорту і ступеню дозрівання в їжу вживають недозрілі стручки або окремо квасолини. Цінується овоч українськими господинями в якості білкової їжі під час постів, а в деяких регіонах борщ завжди готують з квасолею.

Переваги культури:

  • відмінно замінює м'ясо;
  • благотворно впливає на роботу всього організму;
  • великий вміст мінералів і вітамінів;
  • один з найкорисніших овочів;
  • затребуваність в домашній кухні та ресторанному меню;
  • самозапилення, тому навіть на невеликій ділянці можна вирощувати кілька різних сортів;
  • ранньостиглі сорти обдаровують першими стручками через 60 днів;
  • відмінно плодить в умовах України.

Отримати ранній рясний урожай на мінімальній площі можна вирощуванням в тепличних умовах. Овоч можна зберігати в будь-яких місткостях, а боби відмінно подаються заморожуванню. Хороша квасоля і в консервованому вигляді. Овоч зручно транспортувати, він довго не втрачає товарного вигляду.

Види квасолі: характеристика, користь і властивості.

Квасоля (Phaseolus) — овочева культура сімейства Бобові, яку вирощують заради плодів (бобів) і насіння (квасолин). Вживання в їжу нормалізує підвищений тиск, покращує роботу судин і серця, сприяє збагаченню крові залізом, допомагає в схудненні.

Вегетаріанцям і людям, які дотримуються постів, овочева культура просто незамінна, оскільки містить білок, необхідний нашому організму. Страви з неї виходять смачними, ситними і дуже різноманітними.

Культуру заведено поділяти на кущову і в’юнку. За смаковими якостями виділяють лущильні, цукрові та напівцукрові види. Кожен сорт відрізняється зовнішнім виглядом, термінами дозрівання.

Досить цікавими виходять страви з квасолі Блаухільде, плоди якої насиченого фіолетового кольору, а всередині ідеальні за формою темні насінини. До кращих сортів квасолі відноситься Борлотто з округло-овальними кремово-рожевими бобами. Компактними розмірами виділяється кущовий вид Файний Ясь з білими квасолинками.

Умови раннього вирощування квасолі: розсада та теплиця.

Теплолюбна квасоля відмінно росте в нашому кліматі, але для більш раннього врожаю її добре вирощувати розсадним способом. Прямостоячі види висівають на тиждень раніше, ніж в’юнкі. Кущові сорти добре висаджувати в липні на місце весняних овочів. Підходить для них і конвеєрний спосіб, коли насіння висівають кожні 10 днів.

У квітні або на початку травня квасолю замочують у воді, щоб у неї з'явилися маленькі білі паростки. Їх обережно висаджують у парник, поглиблюючи на 7 см. В одну лунку з легким і родючим ґрунтом діаметром 20 см поміщають 3-4 квасолі (насіння). Зволожують субстрат помірно. Сходи з'являться через 8-10 днів. Ще через 2-3 тижні сіянці можна висаджувати на грядки, дочекавшись остаточного тепла. Культура любить яскраве сонячне світло. Лунки готують в шаховому порядку з дистанцією в 40 см. Паростки добре висаджувати в торф'яних горщиках або із земляною грудкою. Утримати вологу біля коріння дозволить мульчування сіном. Кущові сорти можна прищепити після досягнення висоти в 15 см, а в’юнким забезпечити опору.

Ще більш ранній урожай виходить шляхом культивування в теплиці. В одному місці можуть рости томати або перець, а по краях в’юнкі сорти квасолі. Рослини швидко підуть у ріст і займуть верхній ярус. Пагони культури не будуть затінювати інші овочі, якщо на один квадратний метр висаджувати 1 кущ. Підв'язують його в декількох місцях, видаляючи бічні пагони, щоб вони не затіняли сусідів і не перешкоджали нормальній циркуляції повітря.

Догляд включає підгодівлі у вигляді мінеральних складів, які вносять з появою першого справжнього листка, на етапі бутонізації та дозріванні плодів. Азотовмісні добрива не потрібні, оскільки цей елемент утворюється в коренях рослин самостійно.

Збір і зберігання квасолі.

Збирати стручки можна близько місяця, обходячи кущі через день. Починати збір варто через 2 тижні після розкриття квіток. Найкращі смакові якості у бобів, які досягли максимального розміру. Зрізають їх вранці ножицями. У цей час вони наповнені нічною вологою і краще зберігаються. При виявленні перезрілих плодів, їх також рекомендується видаляти, щоб не сповільнювалося зростання нових бобів.

Молоді стручки намагаються відразу використовувати в їжу. Для тривалого зберігання їх добре заморожувати та консервувати.

Вирощування на насіння передбачає прибирання за один раз, коли стручки висохнуть. Стебла рослин зрізають у землі, перев'язують пучками, підвішують верхівкою донизу в сухому місці з хорошим провітрюванням. Вилущування проводять через 2 тижні. Найкраще квасолю зберігати в скляних банках під металевою кришкою. Тримають місткості в прохолоді (+5 °C). Коріння ж залишають в землі, щоб воно розклалося і збагатило ґрунт азотом.

Купити насіння квасолі на вагу оптом в Україні.

У закритих місткостях насіння квасолі може зберігатися, не втрачаючи схожості, до 10 років. Залежно від сорту ви зможете вирощувати стручки, які дуже затребувані в сучасній кулінарії та належать до дієтичного харчування. Не бажаючи займатися постійним збором свіжих бобів, можна вирощувати культуру на насіння, тоді збір проводять в один день. Дозріла і висушена квасоля легко транспортується, використовується для консервування, приготування страв мексиканської кухні та ін.

Купити квасолю вагову на посадку у перевірених постачальників, переглянувши перед цим фото культур, пропонує інтернет-магазин Яскрава. Насіння завжди перевіряється на схожість, здоровий вигляд і сортову приналежність. Оптова ціна з можливістю покупки на вагу позитивно позначиться на вашому бізнесі. Оформляється замовлення на сайті, без необхідності залишати офіс або роздрібну точку. Доставка кур'єром або до відділення пошти здійснюється за 1-3 дні в один з регіонів України: Хмельницький, Харків, Жмеринка, Одеса, Луцьк, Білицьке, Миколаїв, Суми та ін.