Розпродаж сезону Весна 2024! Знижки до -50%
 0 0.00грн
Back
Home
Cart
Call
Person

Перстач Gold Star (контейнер 0.5 л) - оптом

  • Модель: 55220
  • Наявність: немає в наявності
  • Кількість в упаковці: 1
  • 0.00грн (ціна за упаковку: 0 грн.)

Опис Перстач Gold Star (контейнер 0.5 л) - оптом

Перстач Gold Star – справжня зірка садового дизайну, яка приносить у кожен куточок унікальне сяйво та красу. Цей багаторічник з компактним кущем і округлою кроною стає центром уваги завдяки своїм яскравим, п'ятипелюстковим жовтим квіткам, які ідеально поєднуються зі сріблясто-зеленим листям. Простота догляду і тривале цвітіння роблять перстач Gold Star бажаним гостем у будь-якому саду, хай то кам'яниста гірка або схил, рокарій або просто групова посадка на тлі інших культур. Сорт подарує вашому саду не лише барвисті акценти, але й забезпечить надійність та довговічність завдяки своїй високій морозостійкості.

Сортові особливості перстачу Gold Gold Star:

  • розмір: висота куща досягає 100 см, ширина – до 120 см;
  • крона: густа, компактна, з часом розстилається;
  • листя: сіро-зеленого кольору, на осінь жовтіють, середній розмір до 5 см;
  • цвітіння: яскраво-жовті квіти діаметром 3-5 см, рясне, триває три місяці;
  • коріння: поверхнева коренева система.

Коли садити перстач кущового?

Перстач чагарниковий найкраще саджати навесні або восени, коли температура грунту та повітря сприяє вкоріненню рослини. Перстач Gold Star віддає перевагу сонячним місцям без протягів.

Посадкову яму викопують удвічі більше грудки землі, з хорошим дренажем з гравію або дрібного щебеню. Перед посадкою ґрунт удобрюють.

Рясний полив після посадки, наступне мульчування для збереження вологи. Обрізання рекомендується проводити кожні 2 роки для формування крони та видалення старих пагонів.

В інтернет-магазині Яскрава ви можете вигідно купити саджанці чагарникового перстачу гуртом прямо з розплідника. Ми пропонуємо широкий асортимент посадкового матеріалу, добрив та засобів для обробки рослин за конкурентними цінами. Оформлення замовлення можливе через наш сайт або за телефоном. Для зручності клієнтів передбачено різні варіанти оплати. Швидка доставка посадкового матеріалу здійснюється у такі міста, як Тернопіль, Дубно, Дніпро та інші.


w.